Mamy bilety na koncert Melody Gardot w Szczecinie- KONKURS

materiały prasowe

Jedna z największych gwiazd współczesnej wokalistyki jazzowej Melody Gardot w lipcu zawita do Polski na dwa koncerty, a my mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń.
Melody Gardot to obecnie najbardziej pożądana wokalistka współczesnego jazzu. Podbija muzyczny świat w rytmie swingu, jazzu i brazylijskiej bossa novy.

Melody jest amerykańską wokalistką o polskich korzeniach (jej babcia była Polką). Wychowana w Filadelfii, od dziecka uczyła się gry na fortepianie i śpiewu. Nieszczęśliwy wypadek spowodował, że życie Melody uległo całkowitej zmianie – w jego wyniku doszło u niej do zmiany wrażliwości na dźwięk i światło. Dziś Melody porusza się o lasce i nosi zazwyczaj ciemne okulary. W czasie rehabilitacji artystka skupiła się na muzyce – efektem było nagranie pierwszego mini albumu: „Some Lessons: The Bedroom Sessions”, który zyskał uznanie krytyków i otworzył jej drogę do nagrania solowego albumu.

Na swojej debiutanckiej płycie “Worrisome Heart” pokazała, że potrafi w niesamowity sposób połączyć swoją własną pasję z wielką tradycją jazzu i bluesa.

Kolejna płyta Melody była już prawdziwym triumfem – „My One And Only Thrill” to idealne połączenie rytmów latynoskich, bluesa i duchowości oraz swobody muzyki folk.

Melody wystąpi w Polsce z dwoma koncertami: 29 lipca w warszawskiej Sali Kongresowej (godz. 19.00) i 30 lipca w Teatrze Letnim w Szczecinie (godz. 20.30).

Mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń na koncert w Szczecinie. Otrzymają je ci, którzy podadzą najbardziej poetyckie tłumaczenie tytuły płyty Melody – „My one and only thrill” i wyślą je na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl . Na maile czekamy do 30 lipca, do godz. 11.00.

Udział w konkursie oznacza akceptację REGULAMINU.

 

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link