Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój

20 stycznia 2016 in Kultura by redakcja

Pierwszy trailer nowego filmu Almodóvara

Do sieci trafił pierwszy zwiastun  „Juliety” Pedra Almodóvara. Dramat będzie miał premierę w kwietniu 2016.

„To powrót do kina kobiecego, wielkich kobiecych bohaterek, bezkompromisowy dramat, a to mnie porusza” – powiedział Almodóvar. Film opowiada historię 30 lat życia kobiety o imieniu Julieta, od 1985 do 2015. Kiedyś wszystko wydawało się lepsze, 30 lat później bohaterka znajduje się na skraju szaleństwa. Główną rolę powierzono dwóm aktorkom: młodszą Julietę gra Adriana Ugarte, starszą – Emma Suarez. Obok nich na ekranie pojawi się jedna z ulubienic Almodóvara, Rossy de Palma.

Początkowo obraz miał się nazywać „Silencio” (cisza), ponieważ – jak tłumaczył hiszpański reżyser: „cisza to podstawowy element, który prowadzi do najgorszych wydarzeń w życiu głównej bohaterki”, ale ostatecznie trafi do dystrybucji jako „Julieta”. Nad filmem pt. „Cisza” pracuje także Scorsese i Almodóvar zdecydował się na zmianę, żeby uniknąć mylenia tych dwóch produkcji.


Warsztaty Wojciecha Eichelbergera w wersji online

Nie wstydź się wizyty u urologa! Działaj!

Patrząc na wydłużające się kolejki do lekarzy – szczególnie specjalistów – oraz czytając raporty o wydatkach ponoszonych na leki, można dojść do wniosku, że Polacy ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI