Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Powstańcze piosenki na placu Piłsudskiego

123rf.com
1 sierpnia 2016 in Kultura by redakcja
Już dziś, 1 sierpnia, o godz. 20.00 na placu Piłsudskiego w Warszawie rozpocznie się impreza „Warszawiacy śpiewają (nie)ZAKAZANE PIOSENKI”.

Wspólne śpiewanie powstańczych piosenek stało się już warszawską tradycją. W tym roku odbędzie się po raz 10. Pierwsze edycje gromadziły po kilka tysięcy osób, ostatnie – ponad 30. Warszawiacy zaśpiewają z Andrzejem Borzymem, towarzyszącą mu Orkiestrą Warszawy oraz z Chórem Warszawiaków, stworzonym specjalnie na potrzeby tegorocznego spotkania. Koncert poprowadzi Maciej Orłoś. W repertuarze znajdą się takie utwory, jak „Warszawskie Dzieci”, „Pałacyk Michla” czy „Warszawo ma”. Dla uczestników organizatorzy przygotowali bezpłatne śpiewniki, teksty piosenek będą również wyświetlane na telebimach. Wspólne śpiewanie rozpocznie się o godzinie 20.


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI