Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

przeczytam
28 sierpnia 2014 in Kultura by redakcja

Przeczytam.pl – nowy serwis dla miłośników dobrej książki

Z myślą o tych, którzy nie chcą „czytać kota w worku” , stworzyliśmy portal przeczytam.pl Przeczytam.pl to internetowy klub miłośników dobrej książki. Zapewnia on dostęp do biblioteczki z obszernymi fragmentami wyselekcjonowanych książek w wersji elektronicznej.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

76 % uczestników badania na temat czytelnictwa w Polsce (CBOS, grudzień 2013) twierdzi, że wybiera książki samodzielnie. Jak więc wybrać dobrą książkę? Jak nie mieć poczucia, że straciliśmy czas i niepotrzebnie wydaliśmy pieniądze?

Po to wymyślono „próbne fragmenty” zwane czasem w środowisku wydawniczym „bookletami”. Na Przeczytam.pl pojawiać się będą megabooklety do pobrania w wersji elektronicznej. Przeczytam.pl oferuje bezpłatnie większy fragment książki niż w jakiejkolwiek dotychczas widzianej przez nas księgarni internetowe i podpowiada, gdzie najtaniej w internecie ją kupić.

Jak korzystać z Przeczytam.pl?

Krok 1. Wejdź na stronę www.przeczytam.pl

Krok 2. Zapisz się, by otrzymywać obszerne fragmenty najnowszych i najciekawszych książek.

Resztę pozostaw nam – wyślemy potwierdzenie bezpłatnej subskrypcji darmowych publikacji, a następnie dostęp do plików PDF, MOBI oraz EPUB z obszernymi fragmentami książki.

Zapisz się już teraz i bezpłatnie pobierz obszerny fragment powieści „Lot nisko nad ziemią”.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI