Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

4 marca 2015 in Kultura by redakcja

Przesłuchania do Młodej Polskiej Filharmonii

Fundacja Zwierciadło, organizator Młodej Polskiej Filharmonii zaprasza uczniów szkół muzycznych II stopnia na uzupełniające przesłuchania do orkiestry w specjalnościach: skrzypce, wiolonczela, kontrabas, fagot, waltornia i trąbka. Przesłuchania odbędą się 16 i 17 maja 2015 r. w Warszawie.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są na www.mpf.zwierciadlo.pl.

Młoda Polska Filharmonia to znana z profesjonalizmu i młodzieńczej energii orkiestra zrzeszająca najzdolniejszych instrumentalistów z całej Polski.

Dyrektorem i dyrygentem orkiestry jest Adam Klocek, wybitny muzyk, kompozytor i pedagog. Pomysłodawca i współtwórca płyty „Night in Calisia”, która zdobyła Grammy 2014 w kategorii „najlepszy album dużego zespołu jazzowego”. Adam Klocek jest dyrektorem naczelnym i artystycznym Filharmonii Kaliskiej oraz dyrektorem artystycznym Filharmonii Częstochowskiej im. Bronisława Hubermana.

Młoda Polska Filharmonia od 3 lat koncertuje w Polsce, odbyło się już 30 koncertów w ramach 7 tras koncertowych z repertuarem klasycznym oraz muzyką popularną zagranych w plenerze i najlepszych salach koncertowych dla 30 tysięcznej publiczności.

Kontakt: Ewa Olędzka, menedżer projektu Młoda Polska Filharmonia, e.oledzka@grupazwierciadlo.pl


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI