Przesłuchania do Młodej Polskiej Filharmonii

Fundacja Zwierciadło, organizator Młodej Polskiej Filharmonii zaprasza uczniów szkół muzycznych II stopnia na uzupełniające przesłuchania do orkiestry w specjalnościach: skrzypce, wiolonczela, kontrabas, fagot, waltornia i trąbka. Przesłuchania odbędą się 16 i 17 maja 2015 r. w Warszawie.
Regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są na www.mpf.zwierciadlo.pl.

reklama

Młoda Polska Filharmonia to znana z profesjonalizmu i młodzieńczej energii orkiestra zrzeszająca najzdolniejszych instrumentalistów z całej Polski.

Dyrektorem i dyrygentem orkiestry jest Adam Klocek, wybitny muzyk, kompozytor i pedagog. Pomysłodawca i współtwórca płyty „Night in Calisia”, która zdobyła Grammy 2014 w kategorii „najlepszy album dużego zespołu jazzowego”. Adam Klocek jest dyrektorem naczelnym i artystycznym Filharmonii Kaliskiej oraz dyrektorem artystycznym Filharmonii Częstochowskiej im. Bronisława Hubermana.

Młoda Polska Filharmonia od 3 lat koncertuje w Polsce, odbyło się już 30 koncertów w ramach 7 tras koncertowych z repertuarem klasycznym oraz muzyką popularną zagranych w plenerze i najlepszych salach koncertowych dla 30 tysięcznej publiczności.

Kontakt: Ewa Olędzka, menedżer projektu Młoda Polska Filharmonia, e.oledzka@grupazwierciadlo.pl