Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

materiały Warszawskiej Szkoły Filmowej
materiały Warszawskiej Szkoły Filmowej
10 sierpnia 2016 in Kultura by redakcja

Robisz zdjęcia, kręcisz filmy? Sprawdź się w konkursie

Czytelników z pasją i kreatywnymi pomysłami zachęcamy do udziału w konkursie Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

KONKURS.-AWATAR_mniejszyDziś wszyscy jesteśmy twórcami. Powszechność narzędzi do kreowania własnego wizerunku sprawia, że bez względu na wiek, pochodzenie i status majątkowy, robimy zdjęcia, kręcimy filmy, przybieramy postawę gwiazdy. Widać to w serwisach społecznościowych, gdzie każda nastolatka może pochwalić się liczbą fanów i komentarzy, której nie powstydziłyby się osobowości mediów i kultury. Okazuje się jednak, że łatwy dostęp do narzędzi multimedialnych nie przekłada się na jakość treści. Co więcej, masowa produkcja zdjęć, dźwięków i materiałów wideo jeszcze bardziej pogłębiła przepaść pomiędzy twórcami i odtwórcami. Warszawska Szkoła Filmowa poszukuje osób, które widzą tę granicę.

Program stypendialny Uczelni to szansa dla kreatywnych osób zainteresowanych kulturą, sztuką i światem nowoczesnych multimediów. Warszawska Szkoła Filmowa to nie tylko profesjonalny sprzęt, najnowocześniejsze technologie i szansa na rozwój. To też wyjątkowi Wykładowcy i unikalne metody nauczania. Nowatorskie programy edukacyjne łączą dziś w sobie klasyczne, sprawdzone techniki z zupełnie nowym podejściem do szeroko pojętej kultury i współczesnych multimediów. Taka hybryda sprawia, że Absolwenci szkoły są liderami w świecie nowych technologii, ale także kontynuatorami tradycji filmowej, która zawsze oparta była na merytorycznym przygotowaniu do tworzenia kultury.

W jaki sposób zostać naszym studentem?

materiały Warszawskiej Szkoły Filmowej

materiały Warszawskiej Szkoły Filmowej

Dobrą okazją jest start w konkursie stypendialnym. Wystarczy przesłać krótki film, zdjęcia, scenariusz, albo fragment autorskiej piosenki. Pamiętajcie, liczy się pomysł, a nie warsztat. Hasłem przewodnim konkursu jest Awatar. Dlaczego? Awatar to słowo, które trafnie opisuje współczesną rzeczywistość. Funkcjonujemy dziś w wielu wymiarach, mamy różne tożsamości, inną w świecie realnym, inną w filmie, w sieci, czy w grach. Tworząc treści multimedialne, zdarza nam się fałszować rzeczywistość. Pokazujemy, jacy chcielibyśmy być, a nie jacy jesteśmy na co dzień – a może ta granica jest już trudna do rozpoznania, może w ogóle jej nie ma? Pozostawiamy Was z tym pytaniem. Zachęcamy do walki o stypendium w 5 specjalnościach: Realizacja Obrazu Filmowego, Reżyseria, Montaż, Kreacja Dźwięku i Fotografia.

Zgłoszenia należy przesyłać (na płycie CD lub DVD) do Działu Kreatywnego Warszawskiej Szkoły Filmowej, ul. Gen. Zajączka 7, 01-518 Warszawa do 26 sierpnia 2016 roku.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI