Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Wieczór_Autorski_10
25 czerwca 2015 in Kultura by Promocja

Sceny małżeńskie Szymona Majewskiego

Szymon Majewski – dziennikarz, showman, felietonista magazynu „Zwierciadło”. Od 13 czerwca 2014 roku na deskach Och-Teatru występuje w spektaklu „One Mąż Show”, inspirowanym cyklem felietonów, które znalazły się w książce „Życie w pożyciu” wydanej przez Wydawnictwo Zwierciadło.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Sytuacje z życia małżeńskiego wzięte spisuje w felietonach. A doświadczenia i wnioski z pożycia w satyrycznej, dowcipnej formie prezentuje w spektaklu  „One Mąż Show” (recenzja tutaj).

Dzięki Och-Teatrowi mamy dla czytelników książki kilka dwuosobowych zaproszeń na najbliższe warszawskie One Mąż Show Szymona Majewskiego – 29, 30 czerwca oraz 4 lipca. Przekażemy je pierwszym sześciu osobom, które dokonają zakupu książki „Życie w pożyciu” – od 25 czerwca, od godziny 14.00 począwszy.

Zamówienia można składać: http://ksiegarnia.zwierciadlo.pl/218,zycie-w-pozyciu.html wpisując w pole „komentarz” hasło „One Mąż Show”. Prosimy o pozostawienie numeru kontaktowego w celu ustalenia sposobu odebrania biletów.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI