Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

19 kwietnia 2016 in Kultura by redakcja

Spotkanie autorskie z Tomaszem Jastrunem – „Osobisty przewodnik po depresji”

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Tomaszem Jastrunem „Osobisty przewodnik po depresji” - 21 kwietnia 2016 r. o godzinie 18.30 w Bibliotece Publicznej m.st. Warszawy, przy ul. Koszykowej 26/28.

30 marca 2016 r. nakładem Wydawnictwa Zwierciadło ukazała się książka Tomasza Jastruna „Osobisty przewodnik po depresji”

podKsiążka jest i przewodnikiem i poradnikiem. Według słów autora nie ma dokładnej definicji depresji: Nie ma jednej depresji, jest ich tak wiele, jak liczni są cierpiący, ale w swojej wielości ma dużo cech wspólnych. Autor dzieli się swoimi osobistymi przeżyciami, korzystając równocześnie z doświadczeń innych osób. Przypomina tym, którzy także trafili na „godzinę D.”, że nie są sami. Zachęca, aby nie bali się mówić o swoich słabościach. Uświadamia nam, że depresja nieleczona jest chorobą śmiertelną. Encyklopedia depresji, którą stworzył na potrzeby książki przybliża nas do zrozumienia osoby w stanie depresji, jak również ubiera w słowa uczucia, których chory nie potrafi wyrazić. Depresję ciężko jest opisać, jednak Tomasz Jastrun po mistrzowsku ubrał ją w właściwe, adekwatne słowa.


Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI