Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

1 grudnia 2014 in Kultura by redakcja

Spotkanie z Kingą Preis

Przysmaki Ojca Mateusza. Domowa kuchnia Natalii to świeżo opublikowana książka – nie tylko kulinarna.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

okładka książki

Natalia Borowik, grana przez Kingę Preis, to jedna z najbarwniejszych postaci szalenie popularnego serialu Ojciec Mateusz. (12. sezon „Ojca Mateusza” oglądało średnio 4,61 mln osób).

Gospodyni filmowego księdza z Sandomierza wydała ostatnio książkę z przepisami. Ponieważ zapisała w nim również życie plebanii, jej mieszkańców i gości – jest to równocześnie jej kulinarny pamiętnik.

W książce „Przysmaki Ojca Mateusza” zawarto kilkadziesiąt starannie wybranych i sprawdzonych przepisów gospodyni Ojca Mateusza. Większość z nich to smakowite potrawy kuchni regionalnej.

Na spotkanie z Kingą Preis, poświecone książce „Przysmaki Ojca Mateusza” zapraszamy we wtorek, 2 grudnia do warszawskiej księgarni Matras przy Al. Solidarności.

Patroni medialni książki: „Przepisy Czytelników”, „Gotuj Krok po Kroku”, Sens, Radio Plus, Wirtualna Polska, durszlak.pl, przeczytam.pl, Burmistrz Sandomierza.

Partnerem wydania jest TVP.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI