Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój

14 listopada 2016 in Kultura by redakcja

Stanisława Celińska zaśpiewa w Empiku

Po spektakularnym sukcesie albumów „Atramentowa” i „Atramentowa... Suplement” Stanisława Celińska wydała krążek „Świątecznie” (e-Muzyka). Z tej okazji już 19 listopada w warszawskim Empiku Junior odbędzie się bezpłatny koncert artystki. 

Album „Świątecznie” zawiera wybór kolęd i pastorałek w wyjątkowych aranżacjach Macieja Muraszki. To kolejny wspólny projekt tych artystów. Krążek zawiera nie tylko tradycyjne pieśni, takie jak „Przybieżeli do Betlejem”, „Lulajże Jezuniu”, „Oj maluśki, maluśki” czy „Mości gospodarzu”, ale także piękną pastorałkę Ernesta Brylla „Kiedyż to wzejdziesz gwiazdo niebieska”, a także dwie świąteczne piosenki, specjalnie napisane i skomponowane na tę okazję przez duet Celińska/Muraszko. Twórcom bardzo zależało na tym, by słuchając tej płyty, każdy – sam lub z całą rodziną czy przyjaciółmi – mógł zaśpiewać lub zanucić te utwory. Niepowtarzalną okazją do wspólnej próby będzie listopadowy koncert w Empiku.

Stanisława Celińska – aktorka filmowa i teatralna. Laureatka wielu prestiżowych nagród, m.in.: Złoty Medal Gloria Artis – Zasłużony Kulturze (2011), tylko w 2016 roku otrzymała Wielką Nagrodę XIV Festiwalu „Dwa Teatry” w Sopocie, Nagrodę Specjalną „Diament Trójki” dla twórcy z wybitnym talentem, za wybitne i niezapomniane kreacje aktorskie w teatrze, także Polskiego Radia oraz w filmie i telewizji; za sceniczny dramatyzm i komediową werwę; za artystyczną odwagę, siłę i wierność sobie; za dobitne „Uśmiechnij się”, liryczną „Nową Warszawę” i osobistą „Atramentową”.

19 listopada, godz. 16:00, Empik Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122


Wiosenne trendy w manicurze z Indigo Nails: konkurs

Zadbane dłonie i ładne paznokcie to powód do dumy i niepodważalny atut każdej kobiety. Elegancki manicure, tak samo jak biżuteria czy makijaż, doda nam pewności ...

Przetrwać rozwód. Zwyciężanie w pokoju według Bruce’a Lee

Z czym kojarzy ci się Bruce Lee? Większość ludzi łączy tę słynną postać z technikami sztuk walki. A jednak pozory mogą mylić. Bruce Lee był ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI