Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

2 grudnia 2016 in Kultura by redakcja

Targi okołoliterackie SKARBY ŚWIATA CAŁEGO

Okołoświąteczne wybory książkowe i spotkania z twórcami książek w Teatrze Nowym.

czuleCiepło i świątecznie zapraszamy na wyjątkowe targi okołoliterackie SKARBY ŚWIATA CAŁEGO!

Spotykamy się w niedzielę, 4 grudnia, w gościnnej przestrzeni Nowego Teatru, aby celebrować książkowe „skarby” mijającego roku! Każdy znajdzie tu coś dla siebie, nawet najmłodsi czytelnicy 🙂 Nadchodzi czas wzmożonego „głodu” książkowego. Prezenty, upominki, zaległości czytelnicze czy długie, zimowe wieczory – na pewno można także liczyć na specjalne ceny książek, które powinny trafić pod przysłowiowe (i te realne) choinki.

Wydawcy  przyjadą z bogatym wyborem swoich tytułów, będą unikalne kueczki z Muminkami i unikatowe, ręcznie robione akcesoria domowe. A także niesamowite, pobudzające do marzeń i kształtujące estetykę zabawki dla najmłodszych.

Wśród gości: Agnieszka Taborska (autorka książek dla dzieci), redaktor i wydawca Piotr Kłoczowski, Józef Wilkoń – ilustrator.

Od 13.00 świąteczne wydanie Czułych Czytanek z książką Michała Rusinka KSIĘGA POTWORÓW z udziałem jej ilustratora Daniela de Latoura.

Szczegóły


Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI