Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

29 stycznia 2015 in Kultura by redakcja

Utwór tygodnia Młodej Polskiej Filharmonii:Debussy

W naszym cyklu „utwór tygodnia" polecany przez stypendystów MPF, Katarzyna Średzińska wybrała Sonatę na flet, altówkę, harfę. Dlaczego?„ Marzyłam o tym, żeby zagrać z harfą, i udało się. Teraz poszukuję dalszych wyzwań".

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Katarzyna Średzińska, altowiolista, studentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Jest stypendystką Młodej Polskiej Filharmonii od 2011 roku.

Ostatnie osiągnięcia, którymi chciałaby chciałaby się pochwalić, to współpraca przy koncercie inauguracyjnym konkursu wiolonczelowego im. Witolda Lutosławskiego ‎czy udział w orkiestrze Summer Music Academy in Hundisburg.                           fot. arch. pryw.

Moja przygoda z muzyką zaczęła się … na dodatkowych zajęciach w podstawówce. Poważnie zaczęłam przeżywać tę przygodę w liceum, 7 lat temu. Od tego czasu z pewnością wszystko się powywracało do góry nogami:).

Kiedy nie gram, to... to: to akurat proste :). Myślę, że to, co każdy. Czytam, spotykam się ze znajomymi, jestem na innych zajęciach, gotuję obiad…zdarza mi się chodzić na basen :).

Młoda Polska Filharmonia … pomaga utworzyć z orkiestry zgraną grupę ludzi,  wspólnie muzykować, robić razem coś interesującego i przy tym rozwijać szeroko własne pasje. Pracować, ale też się świetnie bawić czy brać to, co najlepsze od innych.

Moje najbliższe plany to.….. przede wszystkim znaleźć instrument „uszyty na miarę”.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI