Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

5 maja 2014 in Kultura by redakcja

Utwór tygodnia Młodej Polskiej Filharmonii:Mnozil Brass – Lonley Boy

W naszym cyklu „utwór tygodnia", polecany przez stypendystów MPF, Jacek Dudek wybrał „Lonley Boy" w wykonaniu austriackiego septetu Mnozil Brass. Dlaczego? „Bo w muzyce liczy się wszystko: precyzja, zgranie oraz zabawa przede wszystkim":)

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

 

Jacek Dudek, trębacz, obecnie student Musikhochschule Lübeck w Niemczech. Jest stypendystą Młodej Polskiej Filharmonii od 2013 r. Ostatnie osiągnięcie, którym chciałby się pochwalić, to pomyślnie zdany egzamin do klasy trąbki prof. Tobiasa Füllera w Lubece, Niemcy.

fot.arch.pryw.

 

 

 

Muzyczny kwestionariusz MPF

Moja przygoda z muzyką zaczęła sięOd zawsze miałem styczność z muzyką poprzez rodzinę, która była umuzykalniona, i to przez Wujka (który był trębaczem) zostałem zarażony właśnie trąbką, lecz dopiero w wieku 13 lat postanowiłem, że zacznę uczyć się grania na trąbce w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Krzeszowicach.

Kiedy nie gram, to… zajmuję się różnymi ciekawymi formami wypoczynku i zapełniania czasu tj. jazdą na nartach, wycieczkami górskimi, pływaniem i wszystko, co jest związane ze sportem :)

Młoda Polska Filharmonia to…  jedna z najlepszych orkiestr (jak nie najlepsza) symfonicznych, stworzona przez młodych i bardzo uzdolnionych ludzi, dla których muzyka jest czymś więcej niż tylko formą wypowiadania się za pomocą instrumentu, przez co atmosfera na każdym zgrupowaniu jest niesamowita i warta przeżycia :)

Moje najbliższe plany? Studia na Akademii Muzycznej w Lubece w Niemczech oraz uczestniczenie w przeróżnych konkursach, kursach oraz zgrupowaniach, które mają na celu rozwój :)


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI