Warszawski koncert zespołu Vintage Vegas

W Niemczech prasa określiła ich Rat Packiem roku 2014, a zaledwie po 4 miesiącach od sprzedaży ich krążek uzyskał status złotej płyty!
Vintage Vegas to multikulturowy zespół założony w roku 2013. Tworzą go trzej wyjątkowi mężczyźni zakochani w stylu retro: szarmancki Niemiec polskiego pochodzenia – Tom Marks, Włoch o gorącym temperamencie Giovanni Zarrella oraz elegancki Brazylijczyk Inan Lima.

reklama

Tom Marks to syn trębacza jazzowego oraz flecistki i wokalistki. Ukończył prestiżową szkołę muzyczną w Wernigerode, w klasie fortepianu. Dwukrotnie występował w niemieckim show „Pop Star”. Autor tekstów, producent muzyczny, jak również kompozytor. Giovanni Zarrella ma na swoim koncie 5 milionów sprzedanych płyt i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Niemczech wokalistów. Uzupełnieniem zespołu jest Inan Lima, wokalista i perkusista. Do tej pory występował z takimi gwiazdami muzyki rozrywkowej, jak: Jennifer Lopez, Joe Cocker oraz Zucchero.

Utwory, które wykonują Vintage Vegas to połączenie muzyki Swing & Pop.

Premiera płyty „Let’s Swop” w Polsce odbędzie się na początku maja, a trasa koncertowa zespołu rozpocznie się od wiosennego koncertu w warszawskiej Stodole, a na jesieni odbędzie się w kolejnych miastach Polski.

Zapraszamy na koncerty. Bilety do nabycia!

Dla użytkowników portalu Zwierciadlo.pl mamy bilety na koncerty.

Odpowiedź na pytanie:

Jaki gatunek muzyczny wykonują dżentelmeni z zespołu Vintage Vegas?

– należy przesłać na adres: konkursy@onepragency.com

Link do regulaminu