Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Vintage Vegas
16 kwietnia 2015 in Kultura by redakcja

Warszawski koncert zespołu Vintage Vegas

W Niemczech prasa określiła ich Rat Packiem roku 2014, a zaledwie po 4 miesiącach od sprzedaży ich krążek uzyskał status złotej płyty!

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Vintage Vegas to multikulturowy zespół założony w roku 2013. Tworzą go trzej wyjątkowi mężczyźni zakochani w stylu retro: szarmancki Niemiec polskiego pochodzenia – Tom Marks, Włoch o gorącym temperamencie Giovanni Zarrella oraz elegancki Brazylijczyk Inan Lima.

Tom Marks to syn trębacza jazzowego oraz flecistki i wokalistki. Ukończył prestiżową szkołę muzyczną w Wernigerode, w klasie fortepianu. Dwukrotnie występował w niemieckim show „Pop Star”. Autor tekstów, producent muzyczny, jak również kompozytor. Giovanni Zarrella ma na swoim koncie 5 milionów sprzedanych płyt i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Niemczech wokalistów. Uzupełnieniem zespołu jest Inan Lima, wokalista i perkusista. Do tej pory występował z takimi gwiazdami muzyki rozrywkowej, jak: Jennifer Lopez, Joe Cocker oraz Zucchero.

Utwory, które wykonują Vintage Vegas to połączenie muzyki Swing & Pop.

Premiera płyty „Let’s Swop” w Polsce odbędzie się na początku maja, a trasa koncertowa zespołu rozpocznie się od wiosennego koncertu w warszawskiej Stodole, a na jesieni odbędzie się w kolejnych miastach Polski.

Zapraszamy na koncerty. Bilety do nabycia!

Dla użytkowników portalu Zwierciadlo.pl mamy bilety na koncerty.

Odpowiedź na pytanie:

Jaki gatunek muzyczny wykonują dżentelmeni z zespołu Vintage Vegas?

– należy przesłać na adres: konkursy@onepragency.com

Link do regulaminu


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI