Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

24 maja 2014 in Kultura by Promocja

Warszawskie Targi Książki 2014 – 2. dzień

Za nami już drugi dzień Warszawskich Targów Książki. Coraz więcej odwiedzających, coraz cieplej pod kopułą Stadionu Narodowego.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

W piątek największym zainteresowaniem cieszyły się książki Marii Wiernikowskiej – „Widziałam” i „Oczy czarne, oczy niebieskie”, choć jej spotkanie autorskie dopiero przed nami.

Nadal nie ma jeszcze tłoku, więc lubiący czytać zasiadają przy naszych stolikach z książkami w ręku, dokonując wyboru książki spokojnie, bez pośpiechu.

Weekend targowy nie zapewni raczej spokoju, ale dostarczy wielu wrażeń. W sobotę książki podpisują m.in. Ałbena Grabowska i Iza Michalewicz. W niedzielę bracia Andrzej i Mikołaj Grabowscy, Maciej Stuhr oraz Katarzyna Miller.

Sprawdź kalendarz spotkań z autorami Wydawnictwa Zwierciadło


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI