Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Warszawskie Targi Sztuki

Katarzyna Wąs
logo-WTS
logo-WTS
10 października 2014 in Kultura by Katarzyna Wąs
Przez cały weekend od piątku do niedzieli w Arkadach Kubickiego w Zamku Królewskim odbywa się 12. edycja Warszawskich Targów Sztuki.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Coroczne wydarzenie gromadzi kilkudziesięciu wystawców z całej Polski, galerie sztuki dawnej jak i współczesnej. To znakomita okazja do zapoznania się z wieloma galerzystami z kraju, nawiązania kontaktów, znalezienie ciekawych przedmiotów kolekcjonerskich, rozmowy ze specjalistami. To również możliwość spędzenia czasu wśród pięknych obiektów, sztuki bardziej dostępnej niż ta prezentowana w muzealnych gablotach.

Targom towarzyszy wystawa prac niedawno zmarłego artysty Tadeusza Dominika, oraz pokaz filmu Muzeum Utracone, przypominający zaginione w czasie II wojny światowej dzieła sztuki z polskich muzeów i kolekcji.

Dla najmłodszych zorganizowano warsztaty, a dla trochę starszych wykłady:

  • 10.X. ( piątek) – godz. 17.30 Jan Michalski „Wpływ Wróblewskiego”
  • 11.X. (sobota) – godz. 12.00 Rafał Kamecki „ Fotografia Kolekcjonerska”
  • 11.X. (sobota) – godz. 16.00 Panel dyskusyjny z udziałem ekspertów: Marcin Gołębiewski (Art Agenda Nova), Ewa Bednarz ( Puls Biznesu), Mikołaj Iwański (ekonomista), Karolina Nowak (Wealth Solutions)
  • 12.X. (niedziela) – godz. 12.00 Olgierd Jakubowski, „Obrót dziełami sztuki w kontekście zmian w prawie Unii Europejskiej”

12.Warszawskie Targi Sztuki
10-12 października 2014
Arkady Kubickiego


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI