Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

21 października 2014 in Kultura by karla_brumi

„Weekend In Paradise”. Nowy album i trasa koncertowa zespołu DAS MOON

W sobotę, 18 października w warszawskim klubie Dzik odbył się koncert zespołu muzyki elektroniczno-alternatywnej DAS MOON, inaugurujący „Weekend In Paradise Tour”. Wydarzenie to było równocześnie premierą najnowszej płyty, nad którą grupa pracowała ponad rok.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Weekend in Paradise” zawiera 12 kompozycji, w tym singlowy „Colours”. Płyta utrzymana jest w klimacie muzyki elektronicznej, jednak nie brakuje na niej utworów przebojowych. Całość dopełnia przyciągająca wzrok czarno-biała okładka z krukiem o wielu oczach.

Po zakończeniu trasy promującej pierwszy album „Electrocution” z 2011 roku trio w składzie Daisy K., dj Hiro Szyma i Musiol zaczęło zbierać różnorodne dźwięki z ulicy i domów, które rejestrowało za pomocą specjalistycznego sprzętu. Stąd na nowym albumie usłyszeć możemy znajome odgłosy odkurzacza czy spadającej piłeczki pingpongowej. Teksty piosenek wyszły spod ręki wokalistki Daisy.

Pierwszy koncert tegorocznej trasy to półtoragodzinne show w oprawie świetlnej z ilustrującymi każdy utwór wizualizacjami. Mimo małych problemów z nagłośnieniem DAS MOON pokazało, że pozostaje w czołówce polskich zespołów industrialno-elektronicznych. Wieczór uświetnili muzyczni goście: Radio Romance, Bart Cathedral oraz kolektywy dj-skie – Factory Girls, Babies With Rabies! i Kanashibari. „Weekend In Paradise Tour” potrwa do końca listopada i obejmie koncerty w: Poznaniu, Międzyrzeczu, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Słupsku, Kołobrzegu, Szczecinie, Wrocławiu, Zielonej Górze i Pile.

DAS MOON „Weekend in Paradise”, Requiem Records 2014


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI