Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Wigilia dla bezdomnych w Teatrze Kamienica

Teatr Kamienica
15 grudnia 2015 in Kultura by redakcja
21 grudnia o 11:00 Fundacja ATUT działająca przy Teatrze Kamienica po raz kolejny organizuje Wigilię dla bezdomnych. „W tym dniu będziemy dzielić się opłatkiem i wspólnie śpiewać kolędy, to jest dla nas wszystkich bardzo ważny dzień”, mówi Emilian Kamiński pomysłodawca i organizator spotkań z bezdomnymi.

Fundacja ATUT działająca przy Teatrze Kamienica stara się wspierać osoby bezdomne od początku swojej działalności. Organizuje różnego rodzaju przedsięwzięcia takie jak m.in.: spotkania okolicznościowe, zamknięte pokazy spektakli, Wigilię, Wielkanoc, Zaduszki oraz  odczyty poezji. Dodatkowo Emilian Kamiński wraz z grupą bezdomnych zrealizował także spektakl „Bezdomna Pasja”.

W ubiegłym roku na Wigilii było aż 160 osób. „Bardzo zależy mi na tym, aby dać tym ludziom choć na chwilę namiastkę domu, dać im odrobinę nadziei”, mówi Emilian Kamiński, dyrektor teatru.


Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI