Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

III_Nadmorski_Plener_Czytelniczy_w_Gdyni
7 sierpnia 2014 in Kultura by Promocja

Wydawnictwo Zwierciadło na III Nadmorskim Plenerze Czytelniczym

Byliśmy w Gdyni. III Nadmorski Plener Czytelniczy zorganizowano w pierwszy weekend sierpnia w reprezentacyjnym punkcie Gdyni – na Bulwarze Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego. Dla wczasowiczów i czytelników raj – stoiska czterdziestu paru wydawców otwarte na morze i nadmorski deptak.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Weekend był upalny, ale, o dziwo, przyszli tu nie tyko ci, którzy mijali stoiska z zamiarem plażowania. I książki, i czasopisma naszego Wydawnictwa cieszyły się dużym powodzeniem.

A pozdrowień dla Redakcji obu miesięczników i podziękowań za to, że wciąż dostarczamy czytelnikom tylu pozytywnych wrażeń, zebraliśmy mnóstwo.

Największym powodzeniem spośród naszych książek cieszył się cykl „Czas honoru” – gorący temat, zwłaszcza, że trzeci tom zawiera wątki, które zobaczyć będzie można w najbliższym sezonie serialu telewizyjnego oraz świetna książka ze przepięknymi zdjęciami (nastrajającym do podróżowania) – Sprzedaj lodówkę i jedź dookoła świata” Kacpra Godyckiego-Ćwirko.

„Czas honoru” i „Sprzedaj lodówkę i jedź dookoła świata” do kupienia w naszej księgarniStrefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI