Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Koncert MPF Filharmonia Wrocławska
Koncert MPF Filharmonia Wrocławska
5 listopada 2014 in Konkursy, Kultura by redakcja

Wygraj bilety na jesienną trasę koncertową Młodej Polskiej Filharmonii

Już po raz siódmy Młoda Polska Filharmonia – orkiestra działająca jako projekt Fundacji Zwierciadło – rusza w trasę koncertową. Czterdziestu młodych, wybitnie uzdolnionych muzyków zagra w listopadzie koncerty we Wrocławiu, Kaliszu, Warszawie i Puławach. Orkiestra zagra pod batutą Adama Klocka – laureata nagrody Grammy 2014. Gościnnie wystąpi skrzypaczka, Sonig Tchakerian.

W programie jesiennej trasy koncertowej Młodej Polskiej Filharmonii publiczność usłyszy Introdukcję i Allegro Edwarda Williama Elgara, Serenadę d-moll na instrumenty dęte, wiolonczelę i kontrabas Antonina Dvořáka, Koncert Skrzypcowy D-dur Wolfganga Amadeusza Mozarta oraz IV Symfonię A-dur, nazywaną powszechnie Włoską, Felixa Mendelssohna-Bartholdy.

Sonig Tchakerian, która uświetni koncerty, to charyzmatyczna włoska skrzypaczka, o której zagraniczna prasa i krytycy piszą „artystka o żywym dźwięku… zarówno jako solistka, jak i dyrygentka, nieustająca w poszukiwaniu unikalnych pociągnięć smyczka” (Enrico Girardi).

Mamy dla Was podwójne zaproszenia na koncerty w 4 miastach:

  • 11.11.2014 WROCŁAW
  • 12.11.2014 KALISZ
  • 13.11.2014 WARSZAWA
  • 15.11.2014 PUŁAWY

Jeżeli chcesz otrzymać zaproszenie na wybrany koncert dla 2 osób, wyślij do nas na adres: sens.konkurs@grupazwierciadlo.pl, krótką odpowiedź na pytanie: Czym dla Ciebie jest muzyka?

W treści maila wpisz imię, nazwisko oraz wybrane miasto, do którego chcesz otrzymać zaproszenie dla 2 osób na koncert. Zaproszenia otrzymają autorzy najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Laureaci zostaną powiadomieni mailowo lub telefonicznie. Na odpowiedzi czekamy do piątku (7.11.2014) do godziny 15.00.

Harmonogram jesiennej trasy koncertowej Młodej Polskiej Filharmonii:

Wrocław 11 listopada (wtorek), godz. 18:00
Narodowe Forum Muzyki, sala koncertowa Filharmonii Wrocławskiej

Kalisz 12 listopada (środa), godz. 19:00
Sala koncertowa Filharmonii Kaliskiej, aula WPA UAM w Kaliszu

Warszawa 13 listopada (czwartek), godz. 19:00
Audytorium Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

Puławy 15 listopada (sobota), godz. 19:00
5. Puławski Festiwal Muzyczny „Wszystkie Strony Świata”, sala widowiskowa Puławskiego Ośrodka Kultury Dom Chemika

Sprzedaż biletów (20 zł – normalny, 10 zł – ulgowy) prowadzą:
• koncert we Wrocławiu – kasa Narodowego Forum Muzycznego (Filharmonia Wrocławska) ul. Piłsudskiego 19 (czynna 11:00-18:00)
• koncert w Kaliszu – biuro Filharmonii Kaliskiej, al. Wolności 2 (pn-pt 9:00-15:00, w dniu koncertu do godz. 12:00)
• koncert w Warszawie – kasa Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN ul. Anielewicza 6, czynna 10:00-18:00 (z wyjątkiem wtorku) oraz www.bilety.polin.pl
• koncert w Puławach – Ośrodek Kultury Dom Chemika w Puławach (bilet normalny: 15 zł, kasa czynna 17:00-19:00, wstęp wolny dla młodzieży szkolnej i studenckiej, emerytów i rencistów, słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Klubu Seniora przy POK Dom Chemika).

Więcej informacji: www.mpf.zwierciadlo.pl

Informacje o koncertach również tutaj: Gdzieco.pl, Irka.com.pl, Kulturaonline.pl, Purpose.com.pl, Culture.pl, Infomusic.pl, Cameralmusic.pl, Dlastudenta.pl, Juniormedia.pl, gdziebylec.pl, bezmapy.pl

Patroni medialni:


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI