Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

„Zorka Dziewczynka z Gwiazd”, mat.pras.
„Zorka Dziewczynka z Gwiazd”, mat.pras.
20 listopada 2014 in Kultura by redakcja

„Zorka, dziewczynka z gwiazd”. Wspaniały spektakl muzyczny dla dzieci

Już w najbliższy weekend Studio Koncertowe im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie zaprasza na dwa spektakle pt. „Narodziny świata”. W roli tytułowej Zorki zadebiutuje Barbara Kurdej-Szatan. Będzie jej towarzyszyć m.in. Kasia Stankiewicz.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Skąd się wzięła Zorka? Dziewczynka z Gwiazd jest urocza, delikatna, z burzą śnieżnobiałych dredów na dziecięcej główce. A w kieszeniach ma okruszki gwiezdnego pyłu, bo właśnie spadła z nieba na mrugającej gwiazdce. Teraz czeka na inna dzieci, aby móc przyjrzeć im się z bliska. A może nawet… zaprzyjaźnić z nimi?

fot.Magdalena Głowacka/mat. pras. Zorka

Uczestników spektaklu czeka niezwykła wędrówka poprzez najpiękniejsze mity, baśnie i legendy. Towarzyszyć im będzie Zorka, Dziewczynka z  Gwiazd oraz przepiękna muzyka: klasyczna, którą stworzyli  najwięksi mistrzowie wszech czasów: Bach, Verdi, Haendel, Mozart, i etniczna.

Muzyczne spotkania poprowadzi Katarzyna Stoparczyk, znana z Trójkowej audycji „Dzieci wiedzą lepiej”. Organizatorem spektakli jest Agencja Muzyczna Polskiego Radia.

„Zorka Dziewczynka z Gwiazd”, 22 i 23 listopada, godz. 11.00, Studio Koncertowe Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego ul. Modzelewskiego 59 , 00-977 Warszawa.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI