Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

13 kwietnia 2017 in Styl Życia by redakcja

3 dekoracje wielkanocnego stołu

Jak ze stylem i smakiem przygotować dom na Wielkanoc? Oto 3 propozycje aranżacji stołu w stylu modern glamour

Czerń i biel

Stół z czarnym blatem dodaje pomieszczeniu tajemnicy. Warto tu rozważyć opcję minimalistyczną. Choć wielkanocne nakrycie kojarzy się z feerią wiosennych barw, odważ się na dekorację zachowaną w czerni, bieli i szarościach. Kolor wprowadzą same świąteczne potrawy odpowiednio wyeksponowane wśród elegancko i klasycznie przybranego stołu. Do dekoracji w stylu modern glamour wybierz srebrne wazy i białe porcelanowe zające, które stanowią stylową ozdobę, dodającą kompozycji klasy i wielkanocnego charakteru. Ogień świec będzie przepięknie mienić się w srebrnych dodatkach i przydaje tym wyjątkowym dniom jeszcze więcej magii.

Nuta orientu

Biały stół najprościej urozmaicić kolorem – postaw na barwy, które mniej kojarzą się z Wielkanocą. Niebieskie wazy inspirowane chińską porcelaną nadadzą wnętrzu niepowtarzalny, egzotyczny klimat. Ozdobione pisankami w kolorze różowym i turkusowym ożywią cały stół, a porcelanowe zające będą elementem nawiązującym do tradycyjnego wystroju. Dekoracja zachowana w pastelach, ale nie w tradycyjnej zieleni i żółci, sprawi, że stół będzie niepowtarzalny.

Szkło i złoto

Stół z lustrzanym blatem sam w sobie jest dekoracją i daje efekt głębi. Aby dodać mu wielkanocnego klimatu, aranżację można urozmaicić świeczkami w kształcie jajek w różnych kolorach, postawić wazon ze świeżymi kwiatami oraz pastelowe zajączki jako dopełnienie całości. Dodatki w delikatnych, pastelowych kolorach będą idealnie się komponować, a elementy w intensywnych barwach dodadzą całości charakteru radzi Helena Sworowska, właścicielka showroomu Primavera-Home.

Aranżacje przygotowane przez Atelier Primavera-Home


Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI