Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

8 grudnia 2016 in Styl Życia by redakcja

Apartamentowiec Cosmopolitan laureatem Nagrody Architektonicznej Prezydenta Warszawy

7 grudnia br. została ogłoszona lista laureatów Nagrody Architektonicznej Prezydenta m.st. Warszawy. Jest to pierwsza edycja nagrody i dotyczy budynków zrealizowanych w latach 2001-2014. Apartamentowiec Cosmopolitan Twarda 4 zwyciężył w kategorii „Architektura mieszkaniowa – pojedynczy obiekt”.

male-14-09_jahn-cosmo_28Nagrodę Architektoniczną Prezydenta m.st. Warszawy otrzymali projektanci i architekci najlepszych inwestycji, które wyznaczyły nowe standardy projektowe i wzbogaciły pejzaż stolicy.

Smukła i stylowa bryła  44-piętrowego Cosmopolitana, usytuowanego w centrum miasta – u zbiegu ulic Twardej i Emilii Plater, tuż przy Placu Grzybowskim – jest przykładem nowoczesnego, funkcjonalnego i przemyślanego rozwiązania urbanistycznego. Ponadto całkowicie przeszklona fasada zapewnia niesamowity widok na panoramę Warszawy oraz doskonale współgra z otaczającą przestrzenią. Mieszkańcy cenią sobie komfort wynikający z możliwości wprowadzenia się do całkowicie wyposażonego wnętrza a także bliskość wszystkich uroków, jakie oferuje miasto: restauracji, kin, teatrów oraz parków.

Nagroda Architektoniczna Prezydenta Warszawy jest dla nas niezwykle cenna. To uhonorowanie przede wszystkim Helmuta Jahna – jednego z najwybitniejszych architektów XXI wieku, który jest twórcą apartamentowca Cosmopolitan w Warszawie. Budynek ten z pewnością wyznacza nowe standardy projektowe z zachowaniem tak istotnej dla naszego miasta tożsamości. To również świetne miejsce do życia i wspaniały kawałek miasta – komentuje sukces budynku Karolina Kaim, Prezes Zarządu Tacit Investment.

Wśród pozostałych laureatów w kategorii „Architektura mieszkaniowa – pojedynczy obiekt” wyróżniony został dom mieszkalny przy ul. Franciszkańskiej 14 oraz Dom z Pracownią.


Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI