Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

tablet with mobile banking login page, cup of coffee, pen and white note lying on wooden desk
tablet with mobile banking login page, cup of coffee, pen and white note lying on wooden desk
20 listopada 2015 in Styl Życia by redakcja

Bankowe aplikacje mobilne – same korzyści dla ciebie

Jeżeli posiadasz konto osobiste i smartfona, powinieneś zastanowić się nad zainstalowaniem bankowej aplikacji mobilnej. Obecnie banki rozwijają swoje usługi właśnie w tej strefie, aby zapewnić klientom najwyższy komfort korzystania z ich produktów.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Aplikacje mobilne pozwalają ci w każdej chwili i w każdym miejscu mieć dostęp konta bankowego oraz innych produktów bankowych. Niegdyś aplikacje służyły jedynie do sprawdzania salda konta, obecnie to się zmieniło. Aplikacje zastępują powoli witryny www, dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta i zapewniając mu nie tylko wygodę z korzystania z aplikacji, lecz także korzyści materialne.

Korzyści z posiadania bankowej aplikacji mobilnej:

  • Wyszukiwarka rabatów

Jeżeli posiadasz konto osobiste i kartę kredytową (np. w Citi Handlowy), możesz liczyć na to, że aplikacja pozwoli ci zaoszczędzić sporo pieniędzy. Dzięki usłudze geolokalizacyjnej wskaże ci sklepy, które mieszczą się w okolicy, w której się aktualnie znajdujesz, i które biorą udział w programie lojalnościowym, powiązanym z daną kartą lub przyznają ci zniżkę za zapłatę konkretną kartą itp.

  • Szybki dostęp do funkcji twojego konta

Bankowe aplikacje mobilne to łatwy i wygodny wgląd w twoje konto osobiste oraz w możliwość obejrzenia zestawienia za płatność kartą za granicą i w kraju. Wystarczy, abyś miał podłączenie do Internetu i bez problemów (i długich logowań na konto bankowe) sprawdzisz saldo własnego rachunku, dokładną historię transakcji.

Bardzo unikatowe rozwiązania ma aplikacja Citi Mobile Snapshot – bez konieczności logowania do systemu możesz sprawdzić stan swoich rachunków osobistych, kont oszczędnościowych, czy kart kredytowych. Możesz także szybko zobaczyć ostatnich 15 transakcji.

Poza tym w trybie ekspresowym możesz wykonać przelewy dzisiaj już nie tylko do wcześniej zdefiniowanych odbiorców, ), zapłacić rachunki oraz spłacić zadłużenie na twojej karcie kredytowej.

  • Dostęp do lokat bankowych

Za pomocą aplikacji możesz także szybko założyć oraz zlikwidować już istniejącą lokatę bankową.

  • Informacja o bankomatach i oddziałach

Funkcja geolokalizacyjna pozwala w ciągu chwili pokazać ci, gdzie znajdują się najbliższe twojemu obecnemu położeniu bankomaty oraz oddziały banków. To wygodne, zwłaszcza, gdy musimy za coś zapłacić np. na bazarze, a nie posiadamy gotówki.

  • Rabaty również za granicą

Płatność kartą za granicą to duża wygoda oraz oszczędność (za wypłaty z bankomatu pobierane są opłaty prowizyjne konkretnego banku oraz koszty często kilkukrotnych przewalutowań). Aby oszczędzić jeszcze więcej bankowa aplikacja mobilna wyszuka i wskaże miejsca, gdzie za zakupy zapłacimy mniej.

  • Opłaty rachunków za pomocą skanu

To bardzo nowoczesny sposób wykonywania płatności. Na wielu fakturach znajdują się obecnie kody 2D, wystarczy taki kod zeskanować telefonem i faktura będzie opłacona.

  • Informacje o kursach walut

To bardzo ważna funkcja nie tylko dla podróżników, lecz także dla inwestorów. Coraz więcej osób inwestuje na Forex. Tam trzeba być na bieżąco ze wzrostami i spadkami cen walut, każda zmiana jest ważna. Dlatego tego typu informacje na bieżąco uaktualniane w telefonie są na wagę złota.

  • Doładowanie telefonu

Aplikacje bankowe pozwalają nawet doładować telefon, zadeklarowany jako twój numer. To ogromna wygoda bez wychodzenia z domu.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI