BIG JUMP 2015

Klub Gaja

12 lipca 2015 odbędzie się tegoroczna edycja międzynarodowej akcji BIG JUMP, podczas której obywatele całej Europy manifestować będą swoje poparcie dla czystych i żyjących rzek. W Polsce akcja koordynowana jest przez Klub Gaja.

reklama

W zeszłym roku Polacy zorganizowali BIG JUMP w ponad 60 miejscach! W wydarzeniach wzięło udział 1100 osób, 11 psów, 4 konie oraz… zaskroniec. Tegoroczny BIG JUMP jest szczególnie ważny – w tym roku wchodzi w życie Ramowa Dyrektywa Wodna, której celem jest osiągnięcie dobrego stanu wszystkich wód do 2015 roku.

Główne wydarzenie BIG JUMP tradycyjnie odbędzie się w Warszawie na plaży nad Wisłą – przy pomniku Saperów (Płyta Desantu). Od godz. 11.00 na uczestników czekać będą liczne atrakcje, wspólne wejście do Wisły odbędzie się punktualnie o godz.15.

Jak zorganizować swój BIG JUMP czyli „wielkie wejście do wody”?

• Dołącz do wydarzenia BIG JUMP na facebook.com/Klub.Gaja.
• Wyślij wypełnioną kartę zgłoszenia na adres zaadoptujrzeke@klubgaja.pl
• Zaproś na wydarzenie rodzinę, przyjaciół, współpracowników, sąsiadów, zabierzcie ze sobą zwierzęta: psy czy konie.
12 lipca 2015 o godz. 15.00 wejdziecie wspólnie do wody (wystarczy zanurzyć stopy lub dłonie), koniecznie zróbcie pamiątkowe zdjęcie. BIG JUMP można zorganizować wszędzie nad rzeką, stawem, jeziorem, morzem a nawet nad basenikiem w ogrodzie czy na balkonie.
• Zdjęcia wraz z krótką relacją z Waszego BIG JUMP wyślij na adres zaadoptujrzeke@klubgaja.pl. Najciekawsze z nich zostaną opublikowane na stronach oraz funpage’u Klubu Gaja. Dwa najlepsze sprawozdania zostaną nagrodzone I-Podem shuffle 2GB oraz wyprodukowanym z naturalnych składników najwyższej jakości Żywym Mydłem, wyróżnieni otrzymają koszulki Klubu Gaja.
• Pamiętaj – bądź ostrożny nad wodą!

Wszystkie miejsca BIG JUMP zgłoszone do Klubu Gaja znajdą się na interaktywnej mapie Polski na portalu www.zaadoptujrzeke.pl .