Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

8 lipca 2015 in Styl Życia by redakcja

BIG JUMP 2015

12 lipca 2015 odbędzie się tegoroczna edycja międzynarodowej akcji BIG JUMP, podczas której obywatele całej Europy manifestować będą swoje poparcie dla czystych i żyjących rzek. W Polsce akcja koordynowana jest przez Klub Gaja.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

W zeszłym roku Polacy zorganizowali BIG JUMP w ponad 60 miejscach! W wydarzeniach wzięło udział 1100 osób, 11 psów, 4 konie oraz… zaskroniec. Tegoroczny BIG JUMP jest szczególnie ważny – w tym roku wchodzi w życie Ramowa Dyrektywa Wodna, której celem jest osiągnięcie dobrego stanu wszystkich wód do 2015 roku.

Główne wydarzenie BIG JUMP tradycyjnie odbędzie się w Warszawie na plaży nad Wisłą – przy pomniku Saperów (Płyta Desantu). Od godz. 11.00 na uczestników czekać będą liczne atrakcje, wspólne wejście do Wisły odbędzie się punktualnie o godz.15.

Jak zorganizować swój BIG JUMP czyli „wielkie wejście do wody”?

• Dołącz do wydarzenia BIG JUMP na facebook.com/Klub.Gaja.
• Wyślij wypełnioną kartę zgłoszenia na adres zaadoptujrzeke@klubgaja.pl
• Zaproś na wydarzenie rodzinę, przyjaciół, współpracowników, sąsiadów, zabierzcie ze sobą zwierzęta: psy czy konie.
• 12 lipca 2015 o godz. 15.00 wejdziecie wspólnie do wody (wystarczy zanurzyć stopy lub dłonie), koniecznie zróbcie pamiątkowe zdjęcie. BIG JUMP można zorganizować wszędzie nad rzeką, stawem, jeziorem, morzem a nawet nad basenikiem w ogrodzie czy na balkonie.
• Zdjęcia wraz z krótką relacją z Waszego BIG JUMP wyślij na adres zaadoptujrzeke@klubgaja.pl. Najciekawsze z nich zostaną opublikowane na stronach oraz funpage’u Klubu Gaja. Dwa najlepsze sprawozdania zostaną nagrodzone I-Podem shuffle 2GB oraz wyprodukowanym z naturalnych składników najwyższej jakości Żywym Mydłem, wyróżnieni otrzymają koszulki Klubu Gaja.
• Pamiętaj – bądź ostrożny nad wodą!

Wszystkie miejsca BIG JUMP zgłoszone do Klubu Gaja znajdą się na interaktywnej mapie Polski na portalu www.zaadoptujrzeke.pl .


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI