Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

LEIFHEIT
LEIFHEIT
15 września 2014 in Konkursy, Styl Życia by redakcja

CLEAN TWIST SYSTEM – sprzątanie nigdy nie było tak proste!

Mop z rotacyjnym systemem odwirowywania wody – CLEAN TWIST SYSTEM od firmy LEIFHEIT to idealne rozwiązanie dla wymagających powierzchni.

Mycie podłogi większości osób nie kojarzy się z niczym przyjemnym. Zwykle kosztuje sporo wysiłku i czasu, a po fakcie sami jesteśmy równie mokrzy jak podłoga. Z pomocą przychodzi CLEAN TWIST SYSTEM od firmy LEIFHEIT, który całkowicie uchroni nas przed kontaktem z wodą.

W CLEAN TWIST SYSTEM  zastosowano opatentowane rozwiązanie osuszania mopa. Dzięki wykorzystaniu siły odśrodkowej osuszenie mopa obywa się dosłownie „w mgnieniu oka” i bez najmniejszego wysiłku! Na wiadrze znajduje się specjalna nakładka z sitem obrotowym współpracującym z systemem umieszczonym w drążku. Naciskając drążek, uruchamiamy sito obrotowe, które osusza mop. Im więcej razy naciśniemy, tym mop będzie mniej wilgotny. Możliwość regulowania stopnia wilgotności sprawia, że mopy z systemem odwirowywania CLEAN TWIST sprawdzają się zarówno w czyszczeniu parkietów (które nie lubią wilgoci), jak i kamienia (którego mycie wymaga dużo wody).

Mopy z SYSTEMEM CLEAN TWIST występują w dwóch postaciach

 • mop klasyczny sznurkowy, o uniwersalnym zastosowaniu;
 • mop nakładkowy z opcją zmiany wkładów w zależności od czyszczonej powierzchni (do parkietu i kamienia, do płytek i terakoty oraz elektrostatyczną nakładkę do czyszczenia na sucho).

Wszystkie wyposażone są w obrotową głowicę, która umożliwia dotarcie do najmniej dostępnych zakamarków (np. za toaletą czy pod kanapą).

W skład zestawu podstawowego wchodzi wiadro (20l.), system odwirowujący oraz mop z uniwersalną nakładką.

Mopa z serii Clean Twist oraz inne produkty LEIFHEIT zakupisz w cenach promocyjnych w sklepie internetowym: www.leifheitsklep.pl.
O firmie LEIFHEIT: Grupa LEIFHEIT jest europejskim wynalazcą i producentem markowych produktów z zakresu gospodarstwa domowego. Produkty marki LEIFHEIT z kategorii „czysty dom”, „świeże pranie” czy „pomysłowa kuchnia” sprzedają się co 1,5 sekundy gdzieś na świecie. Ich jakość oraz estetyka były wielokrotnie doceniane w branżowych konkursach o zasięgu zarówno lokalnym jak i globalnym. W 2014 roku LEIFHEIT świętuje 55 lat obecności na rynku!

Chcesz wypróbować produkty marki LEIFHEIT w swoim domu? Weź udział w naszym konkursie i wygraj sprzęt, który naprawdę ułatwi Ci utrzymanie porządku.

 1. Zadanie konkursowe – odpowiedz na pytanie: „Gdyby złoty rybka mogła zwolnić Cię na zawsze z jednej czynności towarzyszącej sprzątaniu domowemu, co by to było?” i w nie więcej niż 2 zdaniach napisz, dlaczego akurat z tej.
 2. Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl, w temacie wpisując: LEIFHEIT
 3. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 15.09.2014 godz.10 – 28.09.2014 godz.23.59.
 4. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.
 5. Nagrody trafią do autorów 14 najbardziej przekonujących odpowiedzi.
 6. Nagrodą jest jeden z następujących produktów:
 • Urządzenie do mycia szyb marki LEIFHEIT: 3 sztuki
 • Zestaw Clean Twist System M marki LEIFHEILEIFHEIT: 3 sztuki
 • Zestaw: zmiotka do kurzu Duster XL + ręczna myjka do szyb 3 x 1 + płyn czyszczący do szyb 1000 ml (koncentrat)marki LEIFHEIT : 8 kompletów

Uwaga! Konkurs jest zakończony. Osoby nagrodzone zostały poinformowane o wygranej drogą mailową.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI