Co koniecznie musisz zrobić w te wakacje?

123rf.com

Nieważne, czy wakacje spędzasz w domu czy w dalekiej podróży. Niech upłyną pod znakiem nowych doświadczeń, nowych umiejętności i nowych ludzi. To będzie czas dla ciebie.

Zrób coś, czego nigdy nie robiłaś

123rf.com

Nie trać czasu na oglądanie kotków w internecie albo kolejny sezon serialu. Wykorzystaj wolny czas na odkrywanie siebie, spełnienie marzeń i przekraczanie własnych granic. Lot w tunelu aerodynamicznym, samotna noc w namiocie, masaż czekoladą, podróż autostopem – wystarczająco długo projektujesz swoje marzenia, teraz zacznij je spełniać.
(fot. 123rf.com)

Naucz się czegoś nowego

123rf.com

Twój podziw budzi ręcznie robiona biżuteria, samodzielnie uszyta sukienka, film nakręcony przez znajomych? Chcesz nauczyć się tańczyć flamenco albo grać na perkusji? Nie czekaj, zacznij to robić! Jeśli szukasz inspiracji albo kogoś, kto cię tego nauczy wejdź na Skilltrade.org – portal umiejętności, którego użytkownicy wymieniają się zainteresowaniami, ucząc się od siebie nawzajem.
(fot. 123rf.com)

Odkryj nowego autora, muzyka, artystę wizualnego

123rf.com

Wakacje to czas odpoczynku, ale nie intelektualnego regresu. Poszerz swoje horyzonty, sięgając po autora, którego książek jeszcze nie czytałeś, muzykę zespołu, którego nie słuchałeś, film reżysera, którego nie oglądałeś. Zasugeruj się rankingami, obecnością na festiwalach i przyznanymi nagrodami albo zapytaj znajomych w poście na Facebooku, na pewno doradzą ci coś ciekawego. Kto wie, może z rozpędu wybierzesz się również do teatru…
(fot. 123rf.com)