Co operatorzy sieci komórkowych mogą zaproponować małym firmom?

fot.123rf

Dopiero zaczynasz ze swoim pierwszym biznesem. Wiesz dobrze, że nie będzie to łatwe przedsięwzięcie, ale chcesz, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Zanim więc uruchomisz swoją firmę, musisz zadbać również o to, by była ona wyposażona w niezbędny sprzęt, taki jak telefony z dostępem do Internetu. A może od dawna masz swoją firmę i zastanawiasz się właśnie nad tym czy nie nadszedł w niej czas na zmiany, właśnie w materii sieci komórkowej, z którą masz podpisaną umowę? Niezależnie na jakim jesteś etapie, musisz dobrze przemyśleć ten ważny wybór, a my postaramy się odrobinę Ci go ułatwić!

reklama

Własna firma tylko z abonamentem!

Mając własną firmę nie możesz pozwolić sobie na jakiekolwiek zastoje czy ograniczenia, szczególnie w materii telefonicznych kontaktów biznesowych. W jakim świetle postawiłaby Cię sytuacja, gdyby nagle okazało się, że Twój limit połączeń wychodzących, mimo środków na koncie, został zablokowany, a Ty nie możesz w tej chwili zasilić konta? Właśnie dlatego wszelkie oferty na kartę i mix nie są pożądane w biznesie. Najlepszym i de facto dedykowanym wszystkim przedsiębiorcom wariantem jest abonament, który nie tylko znacząco zmniejsza koszty (jest to inna oferta niż dla klientów indywidualnych), ale również pozwala na wliczenie go w koszty prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Czy jednak to wystarczy?

Najkorzystniejsze oferty na abonament dla firm

Dziś właściciele sieci komórkowych nie poprzestają na ofertach abonamentów dla małych firm. Chcą bowiem, aby ich klienci nie czuli się ograniczani w żadnym zakresie. Za odpowiednią miesięczną opłatą oferują więc nie tylko nielimitowane rozmowy, lecz również darmowe SMS-y, czy pakiety internetowe bez limitu. Co więcej, wiele sieci komórkowych oferuje „w pakiecie” najnowsze modele smartfonów, które pozwalają nie tylko na szybką i sprawną komunikację z otoczeniem, ale również pomogą dowieźć do celu Twojego pracownika czy pozwolą mu sprawdzić pocztę w telefonie i skontaktować się przez media społecznościowe z rodziną.

Abonament dla małych firm w sieci Play

Jeden z największych graczy na rynku sieci komórkowych w Polsce oferuje swoim klientom różne opcje abonamentu dla małych firm, o czym można się przekonać na stronie http://dlafirm.play.pl/. Znajdziesz tam obrazowo zestawione informacje zarówno o tańszych pakietach, w których skład wchodzą między innymi nielimitowane minuty do wszystkich sieci (w tym także na telefony stacjonarne), nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz pakiet internetowy 4 GB. Natomiast dla wszystkich klientów biznesowych, którzy wymagają nieco więcej, można znaleźć ofertę nieco droższą, lecz z dodatkowymi opcjami, takimi jak nielimitowany pakiet internetowy i połączenia na terenie Unii Europejskiej oraz pakiet roamingu za jedyne 89,99 zł + VAT! Udając się do tej czy innej sieci komórkowej po pakiet dla swojej firmy pamiętaj również o tym, by zapytać o to, czy w skład oferty wchodzą również najnowsze modele smartfonów. Wielu operatorów oferuje je już bowiem od symbolicznej złotówki! Chociaż cena abonamentu wtedy wzrasta, warto rozważyć również tę opcję.