Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Debata miesięcznika SENS podczas VIII Kongresu Kobiet

ZAPRASZAMY NA DEBATĘ W RAMACH AKCJI Solidarność Kobiet ma SENS, która odbędzie się podczas VIII Kongresu Kobiet - po jasnej stronie mocy! ZAREJESTRUJ SIĘ i dołącz do dyskusji.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Kongres Kobiet 201613-14 maja 2016, TORWAR w Warszawie

Aby wziąć udział w wydarzeniu zarejestruj się na stronie www.kongreskobiet.pl

Wstęp jest bezpłatny, tylko dla zarejestrowanych osób.

Podczas debaty poruszany będzie temat kobiecej solidarności. Omówione zostaną relacje kobiet, takie jak przyjaźń, wsparcie, współpraca – zarówno w środowisku pracy, jak i w kręgach  życia rodzinnego. Ambasadorki akcji udowodnią jak bardzo potrzebne jest nam wsparcie innych kobiet.  Solidarność kobiet jest obecnie niezwykle ważną wartością.  Ale czy istnieje? Na jakich zasadach funkcjonuje?

Uczestnicy debaty:  Katarzyna Droga – Redaktor Naczelna Miesięcznika SENS, Hanna Samson –  felietonistka miesięcznika SENS, psycholożka, autorka książek, Beata Jewiarz – dziennikarka RDC Polskie Radio,  Joanna Olekszyk – redaktorka miesięcznika SENS.

Dobitne słowa Doroty Wellman, Ambasadorki I edycji Akcji, która w debacie Sensu stwierdziła, że solidarności kobiecej nie ma. Zapytana, czy nigdy się z nią nie spotkała, powiedziała:  „Doświadczyłam jej w więzieniu.  Kiedy byłam aresztowana solidarne wobec mnie były złodziejki i dziwki. Uczyły mnie jak zachować się  w tak trudnej sytuacji życiowej …” (Dorota Wellman  Sens 10/ 2014)         

ZAREJESTRUJ SIĘ i dołącz do dyskusji. Czekamy na Ciebie

Dołącz do nas na FB


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI