Kulturalny Gadżet – konkurs dla projekantów

nck.pl

Narodowe Centrum Kultury, Kaniewski Haute Design oraz festiwal Gdynia Design Days zapraszają do udziału w konkursie pt.: „Kulturalny Gadżet” na projekt gadżetu promującego program realizowany przez Narodowe Centrum Kultury pod nazwą „Kultura się Liczy”.
Konkurs „Kulturalny Gadżet” ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich osób pełnoletnich, mieszkających w Polsce. Projekty można zgłaszać do 29 czerwca 2012 na adres kulturalnygadzet@kaniewskidesign.com.

Jury oceniać będzie będzie przesłane projekty pod kątem m.in.funkcjonalności, innowacyjności i nowatorstwa, estetyki.

Na laureatów konkursu „Kulturalny Gadżet” czekają nagrody o łącznej wartości 7 000 zł oraz możliwość realizacji zwycięskich projektów przez Narodowe Centrum Kultury. W ramach konkursu przyznana zostanie nagroda główna oraz dwa wyróżnienia. Nagrody zostaną wręczone podczas Gdynia Design Days w dniu 8 lipca 2012 roku.

Więcej informacji o konkursie na stronie kulturasieliczy.pl

 

 

 

 

 

 

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link