Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

LaClassicaContura
17 listopada 2014 in Design by redakcja

Przy świątecznym stole z Villeroy & Boch

Za formą kolekcji La Classica Nuova i La Classica Contura stoi pomysł stworzenia nowoczesnej interpretacji ponadczasowej elegancji. Szykowna zastawa, wykonana z niezwykle trwałej porcelany Premium, pozwala kreować zarówno wytworne, jak i purystyczne aranżacje stołu. Zgodnie z wymaganiami dobrego stylu oraz zmiennymi trendami sztuki kulinarnej.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Kształty La Classica Nuova i La Classica Contura nawiązują zarówno do korzeni tradycyjnego wzornictwa Villeroy & Boch, jak i do rozwiązań współczesnego, minimalistycznego stylu. Niczym białe damy – niezwykle eleganckie i zawsze na czasie. Dzięki nim aranżacja świątecznego stołu będzie jak nietracąca blasku oraz klasy perła – dyskretna, bo świadoma swej doskonałej formy.

Piękny duet

Porcelana La Classica Nuova podkreśli charakter podawanych dań – wydobędzie czerwień z barszczu, rumiane odcienie smażonych ryb oraz bogactwo bakalii w kutii. Będzie doskonałą bazą, pasującą do wielu kolekcji Villeroy & Boch, zwłaszcza do La Classica Contura. Jej kopułowy kształt podkreślają delikatne linie oraz graficzne wzory. Spójrz, jak pięknie prezentują się razem na stole!

Błysk elegancji

W kolekcjach La Classica Nuova oraz La Classica Contura znajdują się zarówno tradycyjne elementy zastawy stołowej, takie jak talerze, filiżanki, półmiski, dzbanki, wazy, jak i idealnie komponujące się z nimi szklane elementy zastawy – m.in. świeczniki i szklane obrączki na serwetki, które nawet najskromniejszej aranżacji stołu dodadzą elegancji oraz odświętnego charakteru.

Smaki klasyki

W polskiej tradycji na wigilijnym stole nie może zabraknąć dwunastu potraw a we francuskiej – dwunastu deserów! Wśród nich klasyka smaku – crème brûlée oraz Bûche de Noël – przysmak przypominający roladę. Oprócz nich: ciastka korzenne w kształtach nawiązujących do świątecznych symboli oraz macaroon – drobne kolorowe ciasteczka, przyrządzane z białek jaj, cukru pudru i mielonych migdałów. Wszystkie te przysmaki będą się pięknie prezentować na talerzykach i półmiskach La Classica Nuova oraz La Classica Contura. Uczta dla podniebienia i dla oka!

Piękno tkwi w szczegółach i właściwym zestawieniu kolekcji. Duet La Classica Nuova i La Classica Contura to rozwiązanie doskonałe!


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI