Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
12 maja 2016 in Styl Życia by redakcja

Dlaczego kobiety same siebie nie doceniają?

Polki muszą jednocześnie sprostać wielu rolom: matki, córki,żony, koleżanki, przyjaciółki, kompetentnego pracownika. Żyją nie tylko pod presją otoczenia, ale także same stawiają sobie za ambitne cele. Dążą do doskonałości w oczach swoich i innych ludzi.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Za najważniejsze wartości Polski uznają: „bycie zdrową” (52%) „udaną relację z
małżonkiem/partnerem” (26%), „spędzanie czasu z rodziną” (17%). Synonimem dobrego życia jest dla nie przede wszystkim zdrowie (39%), dobrobyt finansowy (29%) i szczęście wymienia 25%. Ale czy są szczęśliwe same ze sobą?

Do sieci trafił film, który ma skłonić odbiorców do zastanowienia się, jak to, co myślą o sobie kobiety ma się do rzeczywistego ich odbioru przez najbliższe otoczenie.„Jesteś doskonała. Historia Doroty” to pierwszy z serii kilku obrazów ukazujących Polki w różnych rolach społecznych w ramach akcji „PERFECT.ME Jesteś doskonała”


„Do stworzenia akcji zainspirowały nas kobiety, które widzimy na co dzień, wokół nas. Doświadczenia naszych przyjaciółek, matek, koleżanek z pracy i… nas samych. Wymagamy od siebie coraz więcej i coraz rzadziej potrafimy docenić to, co robimy, co osiągamy, gdzie jesteśmy, jakie jesteśmy. Nie do końca jesteśmy zadowolone z siebie, a do tego wydaje się nam, że nasi najbliżsi również mają nam mnóstwo do zarzucenia – i zwykle nie przychodzi nam nawet do głowy, żeby te swoje założenia konfrontować z rzeczywistością” – mówi Anna Pater, brand manager marki Perfect.
Akcja ma zachęcić kobiety, by patrzyły na siebie oczami naszego otoczenia i zaakceptowały to, że nie zawsze muszą być idealne w swoich rolach, by być doceniane.

* badanie przeprowadzone przez ARC Rynek i Opinia 2015 na grupie 710 kobiet,


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI