Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Bieganie ma Sens
18 września 2015 in sens, Styl Życia by redakcja

Do biegu gotowi!

Będzie ciekawie i zaskakująco. Zapraszam do gotowości na niespodzianki. Sens w październiku ma dla was garść zaskoczeń, a one też mają SENS!

Warszawiacy spacerujący wczoraj po parku Skaryszewskim mogli zaobserwować barwną grupę biegaczy, pełnych chęci, i wiary w siebie, choć o różnej skali biegłości w bieganiu.  Grupa urodziwa, w większości panie, jedni bez wysiłku, inni (w tym ja) powiedzmy… z nieco przyspieszonym oddechem. Bardzo było wesoło, im dalej w park, tym więcej potu, ale śmiechu wcale nie mniej. Ludzie oglądali się ciekawie, wiewiórki upuszczały orzechy ze zdumienia, bo to byliśmy MY – zespół tworzący SENS, trenujący pod wodzą Pauliny Brzózki, którą znacie z rubryki Fitness oraz Mateusza Dubasa, profesjonalnego trenera biegania.

Wszystkiego mogłabym się po sobie spodziewać, ale nie tego, że będę biegać! A jednak! Aby pokazać, że nie tylko piszemy, żeby się ruszać, ale też potwierdzamy czynem. Jak  najbardziej serio pobiegniemy w Biegu na Piątkę – czyli na pięć kilometrów, a teraz trenujemy.
Trzymajcie za nas kciuki, oglądajcie relacje z treningów oraz bądźcie z nami 27.09 na PZU Maratonie w Warszawie.

Z tą refleksją was zostawiam, sama bowiem – ku swojemu zaskoczeniu – biegnę na trening.

Katarzyna Droga

Trenerzy:
Paulina BrzozkaPaulina Bernatek-Brzózka – coach i trener.
Zajmuje się szkoleniami z zakresu rozwoju umiejętności miękkich, motywacji oraz aspektów związanych ze zdrowym stylem życia przekładających się bezpośrednio na efektywność, motywację, zaangażowanie w pracy.

Tworzy programy poprawiające kondycję/ zdrowie pracowników wzmacniające ich motywację oraz identyfikację z zespołem i firmą. Wykorzystuje sport, do kształtowania zachowań biznesowych, rozwoju umiejętności sprzedażowych czy managerskich. Pasjonuje się sportem, wyznaczając sobie każdorazowo nowe cele, zdobyte doświadczenia wykorzystuje w pracy z biznesem.

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim specjalizacji Wspieranie rozwoju osobowości, Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, oraz certyfikowanym Coachem Coach U Inc. Współautorka książki Fitness dla Kobiet. www.facebook.com/PaulinaBrzozka

Mateusz Dubas – DUBAS-NA-WWW trener biegania oraz ekspert biegowy. Były zawodnik na dystansach sprinterskich (100m, sztafeta 4×100). Obok biegania praktycznego znawca teorią biegania. Od ponad 4 lat trener biegania oraz ekspert biegowy specjalizujący się w doborze sprzętu dla biegaczy.  Doświadczenie w pracy trenerskiej, to prowadzenie treningów do II oraz III edycji OWM prowadząc różne grupy zaawansowania. Przez ponad 3 lata był trenerem programu biegowego: Biegaj pod Okiem Fachowca oraz Biegaj pod Okiem Trenera w Sklepiebiegacza.pl. Obecnie jest trenerem oraz managerem Centrum Przygotowania Sportowego High Level Center i właścicielem firmy trenersko – eventowej SportID.pl.

Banerek partnerzy


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI