Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój

Dziś Dzień Darmowej Dostawy!

fot.123rf
1 grudnia 2015 in Styl Życia by redakcja
W okresie przedświątecznym warto skorzystać z tej okazji i zamówić prezenty dla najbliższych przez Internet.

W Polsce Dzień Darmowej Dostawy organizowany jest od 2009 roku. Akcja wzięła swój początek od „Free Shipping Day” odbywającego się co roku w Stanach Zjednoczonych.

W tym dniu (1 grudnia) sklepy, które uczestniczą w akcji oferują swoim klientom darmową dostawę zamówień, niezależnie od ich wartości, sposobu płatności i dostawy. Organizatorem akcji jest serwis eKomercyjnie.pl, który dokonuje szczegółowej weryfikacji zgłaszających się firm.

Podczas zeszłorocznej edycji w akcji wzięło udział ponad 2,5 tys. sklepów (rekordowa liczba); najwięcej w kategoriach „Dom i ogród”, „Uroda i zdrowie”, „Odzież, dodatki”. Dzień Darmowej Dostawy cieszył się największym zainteresowaniem wśród klientów w województwach: mazowieckim, śląskim i wielkopolskim. Najpopularniejszymi kategoriami były: Dla dzieci; Odzież, dodatki; Uroda; Dom i ogród; Książki i komiksy; Apteka; AGD i RTV.

Dzień Darmowej Dostawy pozwala nieraz sporo zaoszczędzić podczas przedświątecznych zakupów. Jeśli mamy już zaplanowaną listę prezentów to warto zamówić je przez Internet właśnie dziś!
W Dniu Darmowej Dostawy biorą udział między innymi takie sklepy on-line jak:

answear
agitopakamera-pl_logoperfumeriaurwis_darmowa_dostawa

zadowolenie

Zobacz także:

Showroom

Alsen

Cyfrowe

Matras

Neo24

Sferis


Warsztaty Wojciecha Eichelbergera w wersji online

Nie wstydź się wizyty u urologa! Działaj!

Patrząc na wydłużające się kolejki do lekarzy – szczególnie specjalistów – oraz czytając raporty o wydatkach ponoszonych na leki, można dojść do wniosku, że Polacy ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI