Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Dziś Dzień Darmowej Dostawy!

fot.123rf
1 grudnia 2015 in Styl Życia by redakcja
W okresie przedświątecznym warto skorzystać z tej okazji i zamówić prezenty dla najbliższych przez Internet.

W Polsce Dzień Darmowej Dostawy organizowany jest od 2009 roku. Akcja wzięła swój początek od „Free Shipping Day” odbywającego się co roku w Stanach Zjednoczonych.

W tym dniu (1 grudnia) sklepy, które uczestniczą w akcji oferują swoim klientom darmową dostawę zamówień, niezależnie od ich wartości, sposobu płatności i dostawy. Organizatorem akcji jest serwis eKomercyjnie.pl, który dokonuje szczegółowej weryfikacji zgłaszających się firm.

Podczas zeszłorocznej edycji w akcji wzięło udział ponad 2,5 tys. sklepów (rekordowa liczba); najwięcej w kategoriach „Dom i ogród”, „Uroda i zdrowie”, „Odzież, dodatki”. Dzień Darmowej Dostawy cieszył się największym zainteresowaniem wśród klientów w województwach: mazowieckim, śląskim i wielkopolskim. Najpopularniejszymi kategoriami były: Dla dzieci; Odzież, dodatki; Uroda; Dom i ogród; Książki i komiksy; Apteka; AGD i RTV.

Dzień Darmowej Dostawy pozwala nieraz sporo zaoszczędzić podczas przedświątecznych zakupów. Jeśli mamy już zaplanowaną listę prezentów to warto zamówić je przez Internet właśnie dziś!
W Dniu Darmowej Dostawy biorą udział między innymi takie sklepy on-line jak:

answear
agitopakamera-pl_logoperfumeriaurwis_darmowa_dostawa

zadowolenie

Zobacz także:

Showroom

Alsen

Cyfrowe

Matras

Neo24

Sferis


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI