Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

fot.123rf
fot.123rf
1 grudnia 2015 in Styl Życia by redakcja

Dziś Dzień Darmowej Dostawy!

W okresie przedświątecznym warto skorzystać z tej okazji i zamówić prezenty dla najbliższych przez Internet.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

W Polsce Dzień Darmowej Dostawy organizowany jest od 2009 roku. Akcja wzięła swój początek od „Free Shipping Day” odbywającego się co roku w Stanach Zjednoczonych.

W tym dniu (1 grudnia) sklepy, które uczestniczą w akcji oferują swoim klientom darmową dostawę zamówień, niezależnie od ich wartości, sposobu płatności i dostawy. Organizatorem akcji jest serwis eKomercyjnie.pl, który dokonuje szczegółowej weryfikacji zgłaszających się firm.

Podczas zeszłorocznej edycji w akcji wzięło udział ponad 2,5 tys. sklepów (rekordowa liczba); najwięcej w kategoriach „Dom i ogród”, „Uroda i zdrowie”, „Odzież, dodatki”. Dzień Darmowej Dostawy cieszył się największym zainteresowaniem wśród klientów w województwach: mazowieckim, śląskim i wielkopolskim. Najpopularniejszymi kategoriami były: Dla dzieci; Odzież, dodatki; Uroda; Dom i ogród; Książki i komiksy; Apteka; AGD i RTV.

Dzień Darmowej Dostawy pozwala nieraz sporo zaoszczędzić podczas przedświątecznych zakupów. Jeśli mamy już zaplanowaną listę prezentów to warto zamówić je przez Internet właśnie dziś!
W Dniu Darmowej Dostawy biorą udział między innymi takie sklepy on-line jak:

answear
agitopakamera-pl_logoperfumeriaurwis_darmowa_dostawa

zadowolenie

Zobacz także:

Showroom

Alsen

Cyfrowe

Matras

Neo24

Sferis


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI