Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Horoskop.milosny-zwierciadlo.pl
123rf.com

Marzy ci się zryw temperamentu? Zaczekaj trochę! Flirty, owszem, ale zaczekaj, aż Mars zmieni położenie. Już w połowie marca powietrze stanie się naelektryzowane od erotycznych fluidów.
Wbrew temu, co mówi termometr za oknem, barometr uczuć wskazywać będzie piękną pogodę. Na tyłach sceny pracuje już Jowisz. Daj się więc ponieść miłości! Jeśli spotkasz kogoś, z pewnością będzie to ważna znajomość,… a może nawet ta najważniejsza? W stałych związkach uda się zmienić coś na lepsze. To czas, w którym powinniście osiągnąć prawdziwą równowagę. Rozprawcie się więc ze wszystkim, co stanowi przeszkodę w odczuwaniu harmonii. Dla par dobranych nawet nieporozumienie jest szansą na ustalenie wzajemnych oczekiwań. Najlepsza passa trwa do końca czerwca. Czas, aby zacząć coś od nowa, przyjąć zaręczynowy pierścionek, zamieszkać wspólnie, coś sobie obiecać. Spełniajcie swoje marzenia, prowadźcie intensywne życie, korzystajcie ze wszystkich okazji, które wydają się wam atrakcyjne. Nadchodzące lato to piękna sceneria dla ślubu.

ONA BLIŹNIĘTA – ON BARAN – Jego nieskomplikowane podejście do seksu bardzo jej odpowiada. Jeśli tylko zostawi jej pole do popisu, będą się wzajemnie podniecać i inspirować. On z wrodzoną sobie żywiołowością zacznie grę, a ona nie pozwoli mu za szybko jej skończyć, wymyślając coraz to nowe podniety. Zabawa w ciepło-zimno i nagłe uniki, gdy już wydaje się, że osiągnęli metę, pozwolą im na przedłużanie przyjemności w nieskończoność.

ONA BLIŹNIĘTA – ON BYK – Frywolny motylek i zmysłowe acz powolne zwierzę w jednym łóżku? Nieporozumienie aż nadto oczywiste. Jego seksualne zwyczaje opierają się na próbowaniu i doskonaleniu tego, co najlepsze. Ona woli improwizować i wymyślać coraz to nowe sposoby na miłość. Podczas gdy on wciąż przewraca pierwsze kartki Kamasutry, ona kończy ostatni rozdział, wypróbowawszy wszelkie możliwe pozycje, choć… niekoniecznie z nim.

ONA BLIŹNIĘTA – ON BLIŹNIĘTA – Dwoje Bliźniąt w jednej sypialni…. od razu robi się tłoczno, tym bardziej, że któreś z nich może mieć ochotę na miłosny trójkąt. Ciekawość będąca motywem ich seksualnych ekscesów usuwa prawdziwą zmysłowość nieco w cień. Kochanie się ciągle w ten sam sposób? W tym układzie na pewno nie możliwe, gdyż pomysłów na urozmaicenie jest aż nadto. Gadżety z sex shopu, przebrania, erotyczne zabawki. Tyle, że z czasem i to może okazać się nudne.

ONA BLIŹNIĘTA – ON RAK – Ona traktuje seks jak radosną zabawę, on jako sprawę całkiem serio. Dla niego ważne jest potwierdzenie i ciągła zachęta, ona zaś potrafi z rozbrajającą szczerością wyznać, że ostatnim razem, gdy się kochali, myślała o tym, jak przemeblować sypialnię. Podczas gdy dla niej ta podzielność uwagi jest sprawą oczywistą, dla niego staje się policzkiem. Erotyczna wyobraźnia obojga podąża w całkiem innych kierunkach i oni powinni także.

ONA BLIŹNIĘTA – ON LEW – Ten wspaniały i dumny król puszczy w rękach Bliźniąt stanie się mruczącym z zadowolenia kotkiem. Trzeba jednak przyznać, że ona włoży wiele inwencji w to, aby go zadowolić. Jednego dnia odda mu się jako hinduska tancerka, drugiego jako arabska niewolnica lub perwersyjna pielęgniarka. Lew kocha teatr, szczególnie jeśli dekoracje ustawiono specjalnie dla niego. Wtedy to da z siebie wszystko i w łóżku sypać będą się prawdziwe iskry.

ONA BLIŹNIĘTA –ON PANNA – Duża różnica w ciężarze gatunkowym. Seksualność Bliźniąt wydaje się Pannie zbyt niedojrzała i płocha, Bliźniętom konserwatywne podejście Panny nudne i pozbawione polotu. Wymiana doświadczeń możliwa jest więc tylko przy dużym zaangażowaniu uczuciowym. Inaczej on w jej łóżku pełnym seksualnych gadżetów będzie się czuł jak na placu zabaw, ona zaś jego dokładnie wyprasowanej pościeli jak w wystygłym małżeńskim łożu.

ONA BLIŹNIĘTA – ON WAGA – Odbierają na tej samej fali, także w łóżku. Ich czułość nie ma w sobie nic z czułostkowości, a życie erotyczne pełne jest przyjemności, nowych pomysłów i radosnych niespodzianek. On ceni sobie nastrój, nie będzie więc oszczędzał na efektach takich jak przyćmione światła, dobra muzyka i szlachetne trunki. Ona z chęcią podchwyci ten wyrafinowany styl i wejdzie do sypialni ubrana tylko w szpilki, pończochy kroplę perfum i… odrobinę biżuterii.

ONA BLIŹNIĘTA – ON SKORPION – Na początku ta kombinacja temperamentów bywa interesująca dla obojga. Zmienność Bliźniąt sprowokuje Skorpiona, który w łóżku zachowuje się jak myśliwy pragnący upolować cenną zdobycz. Choć jego seksualna sprawność zasługuje na prawdziwy medal okaże się, że nie tędy droga. Ona nie ma w zwyczaju ulegać. Nawet kiedy przesuwa granicę, godzi się na coś, co inne kobiety zareagowałyby oburzeniem, robi to dla własnej przyjemności i… z ciekawości.

ONA BLIŹNIĘTA – ON STRZELEC – Jej otwartość i jego łatwopalność sprawi, że kiedy się spotkają, iskra szybko padnie na proch. Ona potrafi podniecić go słowami, on nie daje się długo prosić. Ostry flirt szybko przeniesie się do sypialni. Tam temperatura bynajmniej nie spadnie. Jej prowokacje zachęcać go będą, by dał z siebie wszystko. Nie będzie dla nich nieodpowiednich pór i miejsc. Spróbują zapewne i seksu pod gołym niebem i w pustym kinie i w basenie.

ONA BLIŹNIĘTA – ON KOZIOROŻEC – Mogą wprawdzie zabłądzić do wspólnej sypialni, ale każde z nich szybko poszuka drogi do wyjścia. Koziorożcowi frywolność Bliźniąt wyda się mocno podejrzana. Trudno mu będzie więc wrzucić szybszy bieg. Dla niej przydługie wstępy okażą się nieco nudne, więc początkowy zapał szybko ostygnie. Tak więc żadne z nich nie ofiaruje drugiemu, co ma najlepszego, i nie zmienią tego wyszukane pozycje.

ONA BLIŹNIĘTA – ON WODNIK – Spotkanie dwojga kochanków obdarzonych fantazją, pomysłowością i pogodnym nastawieniem do seksu dobrze rokuje ich łóżkowej przyszłości. Wyczerpawszy własne inspiracje, zapewne sięgną po niejeden podręcznik z miłosnymi pozycjami krajów arabskich, Indii lub Japonii, choćby po to, by ze śmiechem wypróbować te najbardziej skomplikowane. A gdy i to przerobią, dla żartu zgaszą światło i zabawią się w małżeński seks pod kołdrą.

ONA BLIŹNIĘTA – ON RYBY – Na pozór przybysze z dwóch różnych planet, ale w sypialni porozumiewają się znakomicie. Jego wyobraźnia i jej pragnienia zgrywają się w jedną całość. Jest tu miejsce na wiele miłosnych gier, podniecających technik, niczym zaczerpniętych wprost z erotycznych filmów. Niebezpieczeństwem jest tylko ryzyko przekroczenia granic. Część miłosnych fantazji powinna bowiem takimi pozostać. Tych dwoje łatwo może o tym zapomnieć.

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link