Horoskop miłosny dla Panny

Horoskop.milosny-zwierciadlo.pl
123rf.com

Przestań kalkulować, bo stracisz swoją szansę na szczęście we dwoje. To, co najlepsze, spotka cię właśnie teraz! Zimą!
Niejedna sympatia przerodzi się w coś znacznie poważniejszego, a jeśli jeszcze się nie zakochałaś, poznasz nowe osoby. Co sądzisz o miłości od pierwszego wejrzenia? Bądź przygotowana i na takie rewelacje, a choć to nie jest w twoim stylu, warto zaryzykować! Od wakacji tempo życia ponownie się zwiększy, będzie sporo obiecujących sytuacji. Jowisz, który znajdzie się w znaku Raka, zadba o to, byście w stałych związkach nie zapominali o rozrywkach i przyjemnościach. Będzie to czas sprzyjający dla spraw rodzinnych i domowych. Może przeprowadzisz się w piękniejsze miejsce? Ty zaś dbaj o siebie, pamiętaj, że atrakcyjny wygląd podnosi twoją samoocenę i daje ci większą pewność siebie. Samotna? Nowe zauroczenia są możliwe, poczujesz, że życie powinno dać ci coś więcej i sama wykażesz inicjatywę. Saturn dopisze do nowych historii dalszy ciąg. Przyciągasz ludzi o podobnych wibracjach, więc wasze relacje okażą się trwałe!

ONA PANNA – ON BARAN – Wrodzona rezerwa Panny będzie atrakcją tylko na początku. Wszak granice są po to, by je przekraczać. A jeśli wyznaczają bezpieczny teren, którego nie zamierzasz opuszczać? Tylko wielka miłość skłoni go, by pozostał i spokojnie skubał trawkę.

ONA PANNA – ON BYK – Byk woli dobry seks niż przechwałki, ty też lubisz konkret. Nie będzie tu być może grzmotów i błyskawic, ale oboje szybko zorientujecie się, co sprawia wam największą frajdę.

ONA PANNA – ON BLIŹNIĘTA – Punkt na plus? Żadne z was nie idealizuje fizycznych zbliżeń, więc zranionych uczuć nie będzie. Punkt na minus? Bliźnięta kochają się, gdy najdzie je ochota, ty wolisz seks zaplanowany. Więc, gdy założysz nową pościel, on może być już w innym łóżku.

ONA PANNA – ON RAK – Rak się nie spieszy, zaczeka, aż wasze kroki zrymują się ze sobą. Lubi rolę nauczyciela, a ty jesteś bardzo pojętna. Ulubionym rytuałem może okazać się wspólna kąpiel w wannie. On kocha wodę, ty czystość. Znajdziecie consensus.

ONA PANNA – ON LEW – Jego wrodzona wyższość i twoja skłonność do masochizmu przeniosą się na teren wspólnego materaca. Na szczęście Lew nie lubi pozostawiać niezaspokojonych kobiet, a więc i ty masz szansę na pełną satysfakcję.

ON PANNA – ONA PANNA – Erotyczna gorączka raczej ich nie dopadnie. Zjedzą lekkostrawną kolację, wezmą szybki prysznic, umyją dokładnie zęby, złożą ubrania w kostkę, sprawdzą, czy łóżko jest równo pościelone i… zgaszą światło.

ONA PANNA – ON WAGA – On to mistrz tworzenia nastroju, ty zaś nie masz zwyczaju wkraczać na scenę ubrana jedynie w perły. Jego wyrafinowane pomysły tobie mogą wydać się śmieszne. Dla niego twoja naturalność ma w sobie coś z braku stylu. Konfuzja wydaje się nieunikniona.

ONA PANNA – ON SKORPION – Jego natura pełna pożądań okaże się dla ciebie objawieniem. Dla niego obserwowanie jak twój opór słabnie, stanie się silnym afrodyzjakiem. Wrodzona rezerwa zniknie i zaczniesz igrać z ogniem.

ONA PANNA – ON STRZELEC – Bezceremonialność Strzelca zraża Pannę. Szkoda mu czasu, by przekonywać cię do seksu, który bez wielkich ceregieli dostać gdzie indziej. Jeśli nawet znajdzie się w twoim łóżku, wspólna noc nie zapadnie głęboko w pamięć.

ONA PANNA – ON KOZIOROŻEC – Erotyzm Koziorożca ma w sobie ciężar gatunkowy, który potrafi pociągnąć cię za sobą. Poczucie bezpieczeństwa, które daje pozwoli ci otworzyć się na coś, co w innym układzie uznała byś za obraźliwe. Twoje ciało dla niego nie ma zakazanych miejsc.

ONA PANNA – ON WODNIK – Intelektualne podejście do seksu u obojga można uznać za dobry wstęp. Wodnik może jednak nie znaleźć argumentów, byś porzuciła konwenanse, wobec czego nawet wymyślne pozycje nie zmienią waszego zbliżenia w radosny, wyzwolony seks. Skrępowania nie da się uniknąć.

ONA PANNA – ON RYBY – To lekcja podążania za instynktem, wsłuchiwania się we własne pragnienia, respektu dla swojego ciała. Jeśli pozwolisz mu się poprowadzić, możesz trafić tam, gdzie nie doszłabyś nigdy, posługując się własnym kompasem.

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link