Horoskop miłosny dla Raka

Horoskop.milosny-zwierciadlo.pl
123rf.com

Nie trać czasu i choć z zasady w sercowych sprawach nie jesteś sprinterką, biegnij za swoim szczęściem, nie pozwól mu uciec, ponieważ już od teraz gwiazdy będą ci sprzyjać.
Saturn, który przez najbliższe dwa lata znajduje się w korzystnym położeniu, sprzyja stabilizacji. Od wakacji do gry wejdzie szczęściodajny Jowisz. Wiele wskazuje na to, że świetnie będziesz teraz odróżniać przelotne miłostki od znajomości wartych kontynuacji, więc nie grożą ci miłosne zawody. W stałych związkach dobry czas. Kupisz upragnione własne mieszkanie lub dom. Pojawią się też na świecie dzieci, których narodziny będą wyczekiwanym i szczęśliwym wydarzeniem. Wszystko to zasługa Jowisza i Saturna, które czynią obecnie twoje życie bezpiecznym i stabilnym. Samotna? Nikogo i niczego nie udawaj. Korzystaj ze wszystkich towarzyskich okazji, ponieważ życzliwe planety mogą przyciągnąć w twoją stronę kogoś godnego uwagi. Niech ważnym kryterium w wyborze partnera stanie się satysfakcja, radość i poczucie wewnętrznej harmonii.

ONA RAK – ON BARAN – Ty potrzebujesz nastroju i komfortu, a on spieszy się do celu. Jedynie uczucie z obu stron pozwoli wyrównać różnicę temperamentów. Wtedy ty wniesiesz delikatność i zmysłowość a on będzie podkręcał tempo.

ONA RAK – ON BYK – Żadne z nich nie rozgląda się na boki, więc erotyczne wyczyny wsparte są poczuciem bezpieczeństwa. Obojgu po to chodzi. Oboje kochacie też kuchnię a łóżko czasem zmienia się w… jadalnię. Miłość podaje się tu z szampanem, czekoladą lub miodem…

ONA RAK – ON BLIŹNIĘTA – Czujesz, że jeśli mu ulegniesz – będziesz tego żałować. On rano stwierdza, że nie dostał od ciebie wiele. I w łóżku, i w życiu poruszacie się w innym tempie. Kiedy ty zdecydujesz się oddać mu całą siebie, on zdąży już o tobie zapomnieć.

ONA RAK – ON RAK – Zacznie się z najwyższego C, ale istnieje niebezpieczeństwo, że ciąg dalszy was przerośnie. Każde z was oczekuje coraz więcej… a presja nie służy miłości. W oddali słychać złowrogie pomruki wulkanu. A szkoda. Mogło być miło.

ONA RAK – ON LEW – On szepcze komplementy, ty podziwiasz jego męskość. I o to chodzi. Dzięki niemu ty czujesz się królową, więc i jego obdarzasz po królewsku. On będzie w niebie a ty razem z nim, w dodatku w loży honorowej!

ONA RAK – ON PANNA – Ty rzadko kiedy robisz pierwszy krok w kierunku wyznaczonych granic. On myśli, że śmiała propozycja obrazi ciebie. Dlatego we wspólnej, ciemnej sypialni będziecie marzyć o kochaniu się w pełnym świetle! Niestety, każde z osobna.

ONA RAK – ONA WAGA – On wkłada wiele energii w wyczarowanie nastroju, którego potrzebujesz, by rozwinąć erotyczny talent. Szampan na odpowiednią temperaturę, kieliszki są kryształowe. Potem jednak forma przestaje wystarczać. W seksie brakować zaczyna żaru. Wciąż pięknie lecz trochę obco.

ONA RAK – ON SKORPION – Skorpion będzie sterował w kierunku pełnego oceanu. Ty pod jego komendą zdobędzie się na więcej. Macie szansę unosić się na tych falach wciąż dalej i coraz dalej. Chętnie poddasz się jego dominacji.

ONA RAK – ON STRZELEC – Jego ciepłe poczucie humoru wzbudzi w tobie większą odwagę. Zapragniesz cieszyć się nagością, waszym odbiciem w lustrze, w którym być może obejrzycie własne miłosne przestawienie. Niestety brak szczerych zapewnień z jego strony przesądzi o tym, że sztuka zejdzie z afisza. Na zawsze.

ONA RAK – ON KOZIOROŻEC – Szorstkość Koziorożca nie ułatwia sprawy. Mimo to przyciąganie między wami czuje się przez skórę. Gdy przeważą plusy, czeka was seks, w którym napięcie narasta jak podczas burzy. Autentyzm przeżyć nakręca was oboje.

ONA RAK – ON WODNIK – Spotkanie was dwojga w sypialni bywa efektem dziwnego przypadku. Dla ciebie seks to dowód na to, że ludzie się kochają się. Dla Wodnika raczej na to, że rodzaj ludzki posiada narządy płciowe. Jeśli nawet uda wam się polecieć w Kosmos, to wybierzecie się tam osobno.

ONA RAK – ON RYBY – Jego seksualna intuicja będzie dla ciebie prawdziwym olśnieniem. Dla niego twoja tajemniczość to dodatkowa stymulacja. Te dwa wodne stworzenia prędzej czy później zawiną do ciepłej zatoczki, by pogrążyć się w zmysłowych przyjemnościach