Horoskop miłosny dla Skorpiona

Horoskop.milosny-zwierciadlo.pl
123rf.com

W stałych związkach pogoda bynajmniej nie zimowa a w niejednym samotnym sercu porządnie zaiskrzy! Ktoś czeka na gest zachęty, nie udawaj więc, że nie wiesz, o co chodzi!
Od wakacji Jowisz przejmie na siebie rolę katalizatora uczuć, co znaczy, że nie poprzestaniecie na obopólnym zachwycie tylko nowe związki zaczną się intensywnie rozwijać i dążyć ku stabilizacji. Nie zatrzymuj tej lokomotywy, niech gna! W maju jednak odrobinę przyhamuj, a może nawet zrób jeden kroczek w tył, żeby dokładniej przyjrzeć się sytuacji. Zdejmij różowe okulary, szczególnie jeśli są trochę… przymglone. Oceń sytuację obiektywnie. Nie tłumacz wad, nie wyolbrzymiaj zalet. Ten mały test pozwoli ci sprawdzić, czy właściwie ulokowałaś uczucia. W związkach z dłuższym stażem jest to także czas na refleksję. Jeśli trzeba, ty także przyznaj się do swych wad, a wspólne życie ułoży się bardziej harmonijnie.

ONA SKORPION – ON BARAN – Ogromna dynamika pierwszych zbliżeń może wkrótce zamienić się w ostrą walkę. Ty lubisz dominować, także w seksie i nie stronisz od ostentacji. Baran przenigdy nie zgodzi się na rolę niewolnika. Tylko wielka miłość uratuje was przed „rozlewem krwi”.

ONA SKORPION – ON BYK – Byk, jako jeden z nielicznych mężczyzn, potrafi cię obłaskawić. Potraktuje cię jak cudownego lecz nieco niebezpiecznego smoka. Przygotuje wspaniałą kolację, będzie cię karmił małymi, przepysznymi kąskami i poił pierwszorzędnym szampanem. Daniem głównym będzie niespieszny i bardzo zmysłowy seks.

ONA SKORPION – ON BLIŹNIĘTA – Oboje lubicie podkręcać atmosferę, więc wszystko idzie dobrze, dopóki zadowala cię forma zmysłowej gry. Relacja może się zepsuć, gdy odkryjesz, że wasze łóżko jest tylko placem zabaw.

ONA SKORPION – ON RAK – Empatia i zmysłowość uległość Raka jest zielone światło na drodze do erotycznego raju. On potrafi łagodzić twoje emocje, a ty odnajdujesz przyjemność płynącą z oddawania mu dowództwa, przynajmniej raz na jakiś czas.

ONA SKORPION – ON LEW – Na początku iskry buchające z waszej sypialni wyglądają jak niezły pożar. Kręci cię jego skłonność do dramatyzmu. Problem może być tylko jeden. On miewa skłonność do traktowania życia jak sceny, a ty z zasady nie udajesz.

ONA SKORPION – ON PANNA – Erotyczny repertuar was dwojga trudno wystawić na jednej scenie. W twoim przypadku byłby to ostry erotyk, w jego raczej ascetyczny moralitet. Wymiana doświadczeń też wydaje się nieco ryzykowna, ale zawsze wszak warto próbować.

ONA SKORPION – ON WAGA – Namiętna wyobraźnia Wagi w tym układzie podąży w kierunku artystycznie podanej perwersji. Tobie zaś zaś lekkość bytu, typowa dla Wagi, rozjaśni trochę erotyczny pejzaż. Eksperyment może się udać.

ONA SKORPION – ONA SKORPION – Droga prowadzi albo do nieba, albo do piekła. Innej możliwości nie ma. W wariancie optymistycznym mnóstwo autentycznych namiętności, gorącego pożądania i żadnych tabu.

ONA SKORPION – ON STRZELEC – Nie odbieracie na tej samej fali, więc powstanie tej relacji byłoby efektem erotycznego głodu. Zapewne jego seksualna sprawność mogła by cię zadowolić. Tyle że brak tu, tak ważnych dla ciebie, emocji. Dlatego ssanie w żołądku nie minie.

ONA SKORPION – ON KOZIOROŻEC – Żadne z was nie gustuje w seksie bez uczuć, te zaś stwarzają większe poczucie bezpieczeństwa i otwierają drzwi do głębszego przeżywania fizycznej miłości. Dlatego wasz seks może okazać się zdobytym erotycznym szczytem.

ONA SKORPION – ON WODNIK – Seks w twoim wydaniu jest wydarzeniem totalnym. Brak równie wielkiego zaangażowania z jego strony może zdruzgotać tę relację. Któregoś razu po prostu wstaniesz, ubierzesz się i wyjdziesz.

ONA SKORPION – ON RYBY – Może tu powstać układ niezwykle mocno naładowany seksem. Jest tu miejsce i dla dominacji, i dla masochizmu. Tak czy siak silnie na siebie działają i wydaje się, że silny erotyczny nastrój chwili, w tej sypialni sam się tworzy.

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link