Horoskop miłosny dla Strzelca

Horoskop.milosny-zwierciadlo.pl
123rf.com

W lutym nowa znajomość, na którą masz wielką ochotę, może nie dojść do skutku. Ale nie ma tego złego, co nie wyszłoby na dobre!
Zanim się zaangażujesz, dowiedz się przynajmniej, czy jego serce nie jest już zajęte?! W związkach bądź obiektywna w ocenie waszej relacji. Coś nie gra? Szczera rozmowa to początek zmian na lepsze, o ile swoje pretensje wyłożysz w sposób zachęcający do spokojnej dyskusji a nie awantury. Już w marcu i kwietniu okaże się, że jest lepiej, niż myślałaś. Powróci spokój, a samotne Strzelce staną twarzą w twarz ze swoją szansą. Na świecie wiosna, a ty poczujesz, jak krew zaczyna szybciej krążyć w twoich żyłach. Cieszcie się wzajemną bliskością, bez względu na to, który to rok przyszło wam spędzać razem. Pierwszy czy może dziesiąty? Do wakacji nieustannie jesteś na fali, wokół twojej osoby zrobi się tłoczno. Kup sukienkę w pięknym kolorze, który zwabi miłość! Flirtuj, jeśli już jednak wypatrzysz w tłumie tę jedną jedyną twarz, nie spuszczaj z niej wzroku. To może być ktoś dla ciebie!

ONA STRZELEC – ON BARAN – Bez względu na to, ile macie lat, zachowujecie się w łóżku jak para nastolatków. Wasz apetyt na seks wydaje się nigdy nie mijać, a urozmaicenia przychodzą do głowy spontanicznie. Liczy się potrzeba chwili a nie wyreżyserowany spektakl.

ONA STRZELEC – ON BYK – Twoje spontaniczne reakcje, jego zmysłowość nakręcą spiralę wzajemnych pragnień. Twoje ciało nie będzie miało dla niego tajemnic. On odkryje, że istnieją kobiety, które bez obaw biorą i ofiarowują to co najlepsze.

ONA STRZELEC – ON BLIŹNIĘTA – Oboje umiecie z refleksem złapać koniec nitki rzuconej im przez los i zagłębić się w erotycznym labiryncie. Ty odkryjesz jego seksualny talent i pomysłowość, on twoją żywiołowość i gotowość na… wszystko.

ONA STRZELEC – ON RAK – Rak chciałby zaprowadzić cię do erotycznej krainy, objaśniając po drodze to i owo. Cóż jednak, kiedy ty już tam byłaś? Seksualne niezrozumienie jest trudne do uniknięcia. Gdy ty, biegnąc radośnie, wyprzedzasz go o krok, dla niego to sygnał, że możesz bez niego obejść.

ONA STRZELEC – ON LEW – On roztacza wokół królewską aurę, ty masz w sobie urok osoby, która kocha życie. Waszą sypialnię rozjaśnia białe światło. Ty przy nim czujesz się odważna i… piękna. On przy tobie także wspina się na palce.

ONA STRZELEC – ON PANNA – Twoja naturalność pozbawi go wrodzonych zahamowań albo do reszty go sfrustruje. Jeśli mowa o pierwszym rozwiązaniu zaufa tobie i zaufa sobie. Zacznie robić z tobą rzeczy, o których dotąd tylko śnił. Otrzyma rzeczy, których istnienia tylko się domyślał. W przypadku drugim lepiej nawet nie próbować.

ONA STRZELEC – ON WAGA – Jeżeli naprawdę czegoś pragniesz, zwykle po prostu po to sięgasz. Dla Wagi ta otwartość to rodzaj zachęty. By cię olśnić, przerobi całą Kamasutrę i ochoczo zacznie wcielać wiedzę w czyn. Ty włożysz zakładki w miejsca, które najbardziej ci się spodobały.

ONA STRZELEC – ON SKORPION – Jeśli seksualne fluidy są jak robaczki świętojańskie – jesteście w stanie oświetlić nocą pół miasta. Sceny erotyczne cechować będzie namiętność, gwałtowność i zadowolenie. Nikt tu bowiem nie narusza cudzych granic. Między wami ich nie ma!

ONA STRZELEC – ON STRZELEC – Dla niego kobieta kochająca seks wie, co jest najlepsze. Jego entuzjazm jest tym, czego szukałaś. Po co więc komplikować sytuację? Te dwa Centaury wszędzie znajdą kawałek wolnej przestrzeni wystarczającej, by można było połączyć ciała.

ONA STRZELEC – ON KOZIOROŻEC – Miłość fizyczna jest dla ciebie tak naturalna jak to, że trawa jest zielona. Koziorożec traktuje sferę zmysłów bardziej serio. Twój brak kompleksów zbija go z tropu. Im bardziej traktuje seks z tobą jak egzamin z bycia mężczyzną, tym bardziej traci szansę na celującą notę.

ONA STRZELEC – ON WODNIK – Jesteście jak odkrywcy nieznanych erotycznych lądów. Oboje cechuje ciekawość i entuzjazm. Jeśli coś może być lepsze, bardziej intensywne, na pewno tego spróbujecie. Białe plamy na mapie znikną.

ONA STRZELEC – ON RYBY – Żadne z was nie cierpi na brak temperamentu, lecz sporo tu niedopowiedzeń, rozmijających się nastrojów. On ma ochotę na erotyczny maraton, ty… na szybki numerek. Ty chcesz się kochać i latać wysoko, on ma akurat „ seksualny dołek”.

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link