Horoskop miłosny dla Wagi

Horoskop.milosny-zwierciadlo.pl
123rf.com

Wenus w znaku Wodnika wróży ci popularność, ale wiedz, że luty będzie jedynie przygrywką do tego, co ma się zdarzyć w przyszłości!
Dlatego, nawet jeśli ktoś ci się spodoba, nie angażuj się zbyt szybko. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie może mylić. Poczekaj na to… drugie. W kwietniu wygrasz kosmiczny plebiscyt popularności, masz wielkie szanse na spotkanie swojej drugiej połówki, bo Wenus, która znajdzie się w obszarze relacji, podkreśli to wszystko, co w tobie najpiękniejsze i nawet wadom ( któż ich nie ma ) nada szczególny wdzięk. Jowisz w korzystnym położeniu zapowiada legalizację nowych związków. Dla związanych Wag to czas powrotu do romantycznych nastrojów. Poprawa poziomu życia i zwyżka jego atrakcyjności sprzyjać będzie ciepłej atmosferze i przypływom namiętności. Od wakacji zajęta będziesz sprawami rodzinnymi i materialnymi, jednak z pewnością znajdziesz również czas na to, by cieszyć się swoim szczęściem.

ONA WAGA – ON BARAN – On próbuje szturmować. Ty wiesz, że seks to forma sztuki a nie nagły atak. Jeśli jednak nastąpi zawieszenie broni, a on zmieni się w lepszego stratega – w waszym łóżku odbywać się będą miłosne podchody stopniujące erotyczne napięcie.

ONA WAGA – ON BYK – On czuły na kobiece wdzięki, ty świetnie wiesz, jak go kusić. W łóżku każde z was potrafi delektować się tym, co widzi, czuje i słyszy. Waszym ulubionym wstępem do seksu stać się może erotyczny masaż.

ONA WAGA – ON BLIŹNIĘTA – Każde z was stać na zabawną prowokację. Spirala napięcia nakręcona więc będzie do oporu. W waszym łóżku słychać będzie jednak zarówno wyznania jak i wybuchy śmiechu.

ONA WAGA – ON RAK – Na początku odmienność emocjonalnych portretów stanowić będzie źródło przyciągania. Jego żarliwość cię podnieca, twoja bielizna go kręci. Jeśli jednak ty podążysz w kierunku formy a on w kierunku treści, dalszego ciągu nie będzie. A szkoda!

ONA WAGA – ON LEW – Głośne pomruki polującego Lwa mogą zwabić Wagę. On postara się, by zbliżenie odbyło się w królewskiej scenografii. Ty wiesz, jak wpisać się w ten obrazek. Założysz koronkowy gorset i sprawisz, by on zapragnął cię z niego wyzwolić.

ONA WAGA – ON PANNA – W tym układzie Panna jest zbyt poprawna, ty zbyt elegancka, by wprawić erotyczną maszynę w ruch. Jeśli jedno z was znajdzie odwagę, by zedrzeć z drugiego ubranie, temperatura się podniesie. Tyle, że wasz savoir-vivre raczej tego nie przewiduje.

ON WAGA – ONA WAGA – Każde z nich woli, by to druga strona zrobiła pierwszy ruch. Na ciebie nie ma co liczyć. Jeśli on wyjdzie z roli dżentelmena, gwałtowność miłosnych scen będzie nie lada niespodzianką! Jeśli zaś pozostanie w roli księcia, ty zamkniesz się w swojej wieży. A szkoda.

ONA WAGA – ON SKORPION – Wydaje się, że gwałtowność pożądań Skorpiona powinna przerazić Wagę. Nic bardziej mylnego. W głębi serca marzysz o kochanku, który nie będzie cię pytał o zgodę. I uwolni cię od ciężaru wahających się szal.

ONA WAGA – ON STRZELEC – Ty stałaś godzinę przed lustrem, wyglądasz bosko, a on zrywa to z ciebie jednym, szybkim ruchem. Seks też wydaje się zbyt dosłowny, za wiele fizjologii a romantyzmu ciut za mało. Trener fitnessu i tancerka teatru cieni w jednym łóżku.

ONA WAGA – ON KOZIOROŻEC – Najpierw jego determinacja sprawi, że poczujesz się jak w niebie, potem zaś stwierdzisz, że znalazłaś się w klatce. Dla ciebie seks zależy od chwili, nastroju, koloru nieba. Dla niego seks to rytuał. Dasz mu odczuć, że twój orgazm nie pojawia się na zamówienie.

ONA WAGA – ON WODNIK – Oboje wiecie, że nastrój buduje się dużo wcześniej. Kiedy więc dotrzecie do sypialni atmosfera będzie iskrzyć od erotycznych fluidów. Obojgu nie brak fantazji. Nie będziecie się sobą nudzić.

ONA WAGA – ON RYBY – Jego zmysłowość łączy się z twoim dążeniem do piękna i harmonii. Seks odbywać się będzie przy nastrojowym świetle, muzyce, zapachu kadzideł. Uruchomiona wyobraźnia może stać się dla ciebie kompasem wskazującym nowy kierunek na erotycznej mapie doświadczeń.

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link