Mars w Koziorożcu – człowiek opoka

astrolog_aleksandra_nowakowska
123rf

Przy nim można poczuć, że ma się oparcie. Jest godny zaufania, odpowiedzialny, wierny, ojcowski, nieugięty. Wytrwały jak maratończyk, cierpliwy, ale gdy ogarnie go gniew – bezwzględny. Seksualność? Głęboka i mocna.
Mars w Koziorożcu wnosi do horoskopu jakość planety Saturn. Ma ona energię kamienia. W przypadku połączenia z Marsem oznacza metodyczność, skuteczność w osiąganiu długodystansowych celów, ambicję posiadania władzy, uznanie dla statusu. Jako właścicielka Marsa w Koziorożcu, nie jesteś stworzona do naśladowania, musisz wieść prym, zwłaszcza w życiu zawodowym. Poza tym jesteś skuteczna, zdyscyplinowana, zorganizowana, praktyczna.

Czego pragniesz? Mężczyzny równie pragmatycznego jak ty. Profesjonalisty, wytrwałego w swoim postanowieniu, że odniesie sukces, który zapewni mu prestiż. Pociąga cię mężczyzna trochę ojcowski, dający oparcie i bezpieczeństwo materialne. Nieomylny i wierny. Silny, z ciągle odnawiającą się energią życiową. Docenisz faceta, którego siła skierowana jest w stronę urzeczywistniania postanowień w materii, osiągania konkretnych rezultatów. Jako osoba pracowita, nie zniesiesz wygodnictwa i lenistwa. Potrafisz bowiem zrezygnować z chwilowych przyjemności, żeby w dłuższej perspektywie wygrać.

Dobrze zrozumiesz się z drugim pracoholikiem, odpowiedzialnym i sumiennym, bez skłonności do hazardu i ryzykanctwa. Zrobi na tobie wrażenie ktoś, kto lubi planować, potrafi zarządzać i ma talent organizatorski. Zakochasz się w mężczyźnie sumiennym, który polega na sobie a nie na tym, że fortuna podsunie mu jakieś kąski. Jednocześnie ma w sobie naturalny spryt i instynkt w sprawach biznesowych. Do tego jest samodzielny, ma życiową wiedzę i potrafi kontrolować emocje. Stracisz głowę dla osobnika opanowanego, dobrze zakorzenionego i pożądającego dóbr materialnych. Twój ideał potrafi zarobić pieniądze, lubi pracować na wysokich stanowiskach i ponosić odpowiedzialność. Pragniesz autorytetu, człowieka poważnego, który może być od ciebie dużo starszy lub cieszyć się szanowaną rangą. Mężczyzny twoich marzeń nie można lekceważyć, ona ma w sobie tyle siły, że będzie robił to, co chce. Może mieć nawet obsesje na punkcie swoich ambicji, bogactwa i władzy. Nie jest przy tym za bardzo waleczny, on nie musi sprawdzać się w konkurencji, on ma po prostu zdobyć i mieć. Nie zniechęci cię jego wyrachowanie, zdrowy rozum, wewnętrzna kontrola oraz skłonność do melancholii. Nie w twoim stylu przeżywanie kolorowego zawrotu głowy. Motyle w brzuchu na stałe do niczego nie są ci potrzebne. Cenisz stabilność i przewidywalność. Ale nie w łóżku.