Jak mądrze robić zakupy?

Robienie zakupów to nie tylko konieczność. Często motywem zakupu nowych ubrań czy elektroniki, jest nie potrzeba, a chęć sprawienia sobie przyjemności. Są jednak sposoby na to, by takie zakupy okazały się dla nas podwójnie korzystne – kodyrabatowe.pl .
Wiosna to dobry czas zarówno na domowe porządki, jak również na zakupienie rzeczy, które odkładaliśmy w czasie. Wymienienie ledwo działającego sprzętu czy znoszonych już ubrań bywa wyzwaniem, zwłaszcza wtedy, gdy cena naszej „wypatrzonej” rzeczy znacznie nadwyrężyłaby budżet, który na zakupy chcielibyśmy przeznaczyć.
kodyrabatowe_PL (1)Warto więc robić zakupy w sposób mądry. Co to oznacza? – Idea smart shoppingu związana jest z robieniem zakupów poprzez wyszukiwanie okazji, rabatów i zniżek. Ogólnie rzecz ujmując: chodzi o to, by kupować jak najtaniej poprzez porównywanie cen i ofert różnych sklepów.

Zakupy przez internet to na pewno dobry sposób na znalezienie interesujących nas produktów w najbardziej satysfakcjonującej cenie. Pozwalają nam one w zaciszu domowym, spokojnie i powoli wybrać najlepszą dla nas ofertę, a następnie dokonać zakupu. W internecie też łatwo „upolować” rabaty, dzięki którym nasze zakupy stają się jeszcze bardziej ekonomiczne. Zniżki możemy otrzymać np. za zapisanie się do newslettera lub za uczestniczenie w programie lojalnościowym. Lepszą cenę otrzymamy także korzystając z kodów rabatowych, które łatwo znajdziemy w „sieci”.

Najciekawsze kody (zarówno do restauracji, sklepów z odzieżą, perfumerii czy sklepów AGD) znajdziecie w serwisie Kodyrabatowe.pl. Jest to największy i najpopularniejszy w Polsce portal pomagający kupować taniej, który udostępnia największą liczbę kodów rabatowych oraz informacji o aktualnych promocjach z ponad 3 tys. sklepów internetowych.

Serwis Kodyrabatowe.pl daje możliwość skorzystania z kodów lub promocji sklepów.  W przypadku pierwszej opcji, wchodząc na stronę konkretnego sklepu, możemy zamówić określony produkt i w końcowym formularzu, służącym do finalizowania zakupów, wpisujemy konkretny kod z serwisu w wyznaczone miejsce, np. kod rabatowy 20 zł na wszystko w Douglas. Natomiast, gdy pojawiają się akcje promocyjne – na cały asortyment lub wybrane produkty – wtedy wystarczy jedno kliknięcie na pole z napisem „weź udział w promocji” wyświetlające się tuż pod informacją o niej. Z przyczyn oczywistych serwis cieszy się ogromną popularnością wśród konsumentów, a w ubiegłym roku skorzystało z niego aż 4 miliony kupujących w Polsce.

Kodyrabatowe.pl to rodzimy start up, który rozpoczął swoją działalność w Krakowie w 2010 roku. Obecnie został on przekształcony w międzynarodową firmę International Coupons, działającą w krajach Europy, Ameryki Południowej, Azji, Afryki oraz w Australii. Siedziba główna serwisu znajduje się w Krakowie, a marka tworzona jest przez 52 super zdolne, młode osoby  (średnia wieku pracowników to 27 lat)  :).

Serwis KodyRabatowe.pl obecny jest także na Facebooku. Zachęcamy do śledzenia i odkrywania nowych mądrych ofert zakupowych.

LOGO