Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

16 marca 2016 in Styl Życia by Aleksandra Mijakoska

Jak mądrze robić zakupy?

Robienie zakupów to nie tylko konieczność. Często motywem zakupu nowych ubrań czy elektroniki, jest nie potrzeba, a chęć sprawienia sobie przyjemności. Są jednak sposoby na to, by takie zakupy okazały się dla nas podwójnie korzystne - kodyrabatowe.pl .

Wiosna to dobry czas zarówno na domowe porządki, jak również na zakupienie rzeczy, które odkładaliśmy w czasie. Wymienienie ledwo działającego sprzętu czy znoszonych już ubrań bywa wyzwaniem, zwłaszcza wtedy, gdy cena naszej „wypatrzonej” rzeczy znacznie nadwyrężyłaby budżet, który na zakupy chcielibyśmy przeznaczyć.
kodyrabatowe_PL (1)Warto więc robić zakupy w sposób mądry. Co to oznacza? – Idea smart shoppingu związana jest z robieniem zakupów poprzez wyszukiwanie okazji, rabatów i zniżek. Ogólnie rzecz ujmując: chodzi o to, by kupować jak najtaniej poprzez porównywanie cen i ofert różnych sklepów.

Zakupy przez internet to na pewno dobry sposób na znalezienie interesujących nas produktów w najbardziej satysfakcjonującej cenie. Pozwalają nam one w zaciszu domowym, spokojnie i powoli wybrać najlepszą dla nas ofertę, a następnie dokonać zakupu. W internecie też łatwo „upolować” rabaty, dzięki którym nasze zakupy stają się jeszcze bardziej ekonomiczne. Zniżki możemy otrzymać np. za zapisanie się do newslettera lub za uczestniczenie w programie lojalnościowym. Lepszą cenę otrzymamy także korzystając z kodów rabatowych, które łatwo znajdziemy w „sieci”.

Najciekawsze kody (zarówno do restauracji, sklepów z odzieżą, perfumerii czy sklepów AGD) znajdziecie w serwisie Kodyrabatowe.pl. Jest to największy i najpopularniejszy w Polsce portal pomagający kupować taniej, który udostępnia największą liczbę kodów rabatowych oraz informacji o aktualnych promocjach z ponad 3 tys. sklepów internetowych.

Serwis Kodyrabatowe.pl daje możliwość skorzystania z kodów lub promocji sklepów.  W przypadku pierwszej opcji, wchodząc na stronę konkretnego sklepu, możemy zamówić określony produkt i w końcowym formularzu, służącym do finalizowania zakupów, wpisujemy konkretny kod z serwisu w wyznaczone miejsce, np. kod rabatowy 20 zł na wszystko w Douglas. Natomiast, gdy pojawiają się akcje promocyjne – na cały asortyment lub wybrane produkty – wtedy wystarczy jedno kliknięcie na pole z napisem „weź udział w promocji” wyświetlające się tuż pod informacją o niej. Z przyczyn oczywistych serwis cieszy się ogromną popularnością wśród konsumentów, a w ubiegłym roku skorzystało z niego aż 4 miliony kupujących w Polsce.

Kodyrabatowe.pl to rodzimy start up, który rozpoczął swoją działalność w Krakowie w 2010 roku. Obecnie został on przekształcony w międzynarodową firmę International Coupons, działającą w krajach Europy, Ameryki Południowej, Azji, Afryki oraz w Australii. Siedziba główna serwisu znajduje się w Krakowie, a marka tworzona jest przez 52 super zdolne, młode osoby  (średnia wieku pracowników to 27 lat)  :).

Serwis KodyRabatowe.pl obecny jest także na Facebooku. Zachęcamy do śledzenia i odkrywania nowych mądrych ofert zakupowych.

LOGO


zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI