Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

23 grudnia 2014 in Styl Życia by redakcja

Jak ubierasz swoją choinkę?

Choinka towarzyszy Świętom Bożego Narodzenia od kilkuset lat. Każdy ubiera ją na swój sposób i właśnie dlatego jest zawsze wyjątkowa.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Dla dzieci i marzycieli – smak i zapach dzieciństwa

Dla jednych choinka to leśny zapach wypełniający dom, dla innych smaki dzieciństwa, bo przecież nie tylko szklane bombki służyły i służą do jej przystrajania. Kiedyś na pachnących gałązkach wieszaliśmy własnoręcznie wykonane łańcuchy a obok nich – cukierki i pierniczki. Tym, dla których zapach choinki kojarzy się ciągle z dzieciństwem, na pewno spodoba się mniej „oficjalna” wersja świątecznego drzewka: obwieszona słodyczami i ozdobami w kształcie św. Mikołaja, renifera czy małymi poduszeczkami-serduszkami.

Dla ekologów – w naturalnej odsłonie

Choina udekorowana naturalnymi ozdobami zawsze wygląda pięknie. Można na niej powiesić ususzone plastry pomarańczy z goździkami, których intensywny aromat wypełni cały dom. Do tego stylu pasują też gałązki cynamonu związane lnianym sznurkiem bądź ozdoby z cienkich gałązek imitujące ptasie gniazda. Świątecznego charakteru dodadzą kokardy z traw lub barwionej rafii. Ukoronowaniem naturalnej choinki mogą być przyczepione drucikiem szyszki.

Klasyka zawsze na topie

Biel, srebro, złoto i czerwień to od lat świąteczna klasyka. Te kolory są także synonimem wykwintnej elegancji. Możemy zdecydować się na monochromatyczny ton i wybrać jeden dominujący kolor. Amatorzy barw mogą połączyć biel, srebro lub złoto z królewską czerwienią.

 

Na zdjęciach ozdoby choinkowe z kolekcji EMPIK (Christmas Legend, Magic Christmas Time), mat.prasowe


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI