Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

25 lutego 2016 in Styl Życia by redakcja

Jak urządzić przytulną sypialnię?

W sypialni warto zdecydować się na jeden dominujący kolor i korzystać z jego różnych odcieni. To pozwala wyeliminować chaos i nieporządek, które nie sprzyjają relaksowi.

Czego jeszcze potrzebujesz do aranżacji sypialni swoich marzeń? Wystarczy kilka prostych i jednocześnie efektownych dodatków.

Rolety

Rolety
W sypialni sprawdzą eleganckie rolety rzymskie. Możesz wybrać rolety jako samodzielną osłonę okna lub dobrać do nich zasłony pasujące do wnętrza. Tkaniny pasujące do obić foteli, pościeli czy narzuty na łóżko, sprawią, że sypialnia stanie się miejscem doskonale współgrającym z twoim gustem.

Miękka pościel

Posciel_British_HomeTo podstawa komfortowego snu. Kwiatowe, romantyczne wzory, modne zwierzęce motywy, kratki i skandynawskie wzory – w wyjątkowych kolekcjach znajdziesz swoje wymarzone poszewki na kołdry i poduszki.

Narzuta

Narzuta_1Narzuta na łóżko nie tylko chroni pościel, lecz także jest elementem dekoracyjnym sypialni. Możesz wybrać narzutę dopasowaną kolorystycznie do pościeli lub zdecydować się na intensywny, wyróżniający kolor.

Strony: 1 2 3


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI