Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

fot. 123RF.com
28 września 2011 in Kobieta za kółkiem by redakcja

Jaki jest najbardziej pożądany przez kobiety samochód?

Interenetowy rynek pojazdów mobile.eu przeprowadził ankietę, w której spytał się kobiety jaki samochód chciałyby sobie kupić.

Panie najchętniej wybierały Opla Corsę.  Na kolejnych miejscach znalazły się: VW Golf, Toyota Yaris, VW Polo. Wyraźnie widać, że kobiety skłaniają się ku mniejszym pojazdom, i że liczy się dla nich przede wszystkim ekonomia jazdy.

Nie ma jednak jednego wyznacznika dotyczącego preferencji kobiet w przypadku zakupu auta. Dużą rolę odgrywa także wiek czy miejsce zamieszkania. Wśród najmłodszych Polek (15-24 lata) najchętniej wybierany jest Ford Mondeo. Kobiety, które mieszkają na wsi skłaniają się ku zakupie VW Golfa, natomiast te mieszkające w dużych miastach najchętniej zakupiłyby Toyotę Corollę.


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI