Letnie żywienie dla ciała & ducha!

Super promocyjne ceny książek na lato i nie tylko. Szukajcie ich na stronie https://zwierciadlo.pl/sklep/.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2018

Katarzyna Miller, Małgorzata Szcześniak
Życie jest fajne
Lekka, zabawna, a zarazem wartościowa książka odpowiadająca na wiele codziennych problemów. Doskonała na plażę, wakacje pod gruszą i nie tylko. Katarzyna Miller stara się w niej „nawracać”
kobiet y na racjonalizm . Twierdzi, że nie można zmienić drugiego człowieka, a jedynie siebie w relacji z nim.

 

Monika Mrozowska

Zupy Moc

70 przepisów na zupy przypominające dzieciństwo i pochodzące z różnych stron świata. Dzięki nim poczujesz prawdziwą moc działania zupy, m.in.: oczyszczającą, chłodzącą, wspomagającą rekonwalescencję, niwelującą objawy kaca, wspomagającą przyrost masy mięśniowej, nawilżającą i odchudzającą.

 

Karolina i Maciej Szaciłło
Dieta RAW FOOD
Oczyść swój organizm „na surowo” i dostarcz mu bomby witaminowej! W książce znajduje się 20-dniowe witariańskie, oczyszczające menu. 80 przepisów na śniadania, obiady, kolacje i desery oparte na surowych i łatwo dostępnych składnikach. Ponadto proste techniki medytacji, oczyszczające zabiegi olejowe oraz kąpiele.

 

 

Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Monika Mrozowska
Uczta dla maluszka
Kompendium wiedzy na temat pełnowartościowego
żywienia dzieci od wprowadzania pierwszych produktów do diety, aż do 6. roku życia. Książka zawiera przepisy na odpowiednio zbilansowane i smaczne posiłki dla najmłodszych. Budowanie w dziecku trwałych, zdrowych nawyków żywieniowych to inwestycja w jego przyszłość.

 

 

Może zainteresuje Cię książka „Zdrowe przetwory” Jolanty Naklickiej-Kleser

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link