Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

7 kwietnia 2016 in Styl Życia by redakcja

„Moja krew – Twoja krew” w Studio Buffo

 9 kwietnia 2016 r.  w  warszawskim Teatrze Studio Buffo odbędzie się III edycja akcji  „Moja krew – Twoja krew”.

W 2012 roku tancerka Julia Niewiadomska poważnie zachorowała. Leczenie wymagało transfuzji. W odpowiedzi na apel o oddawanie krwi do stacji krwiodawstwa w całej Polsce zgłosiły się tysiące ludzi. Julka niestety zmarła, ale tak silny odzew społeczny stał się inspiracją do organizowania corocznej akcji. Jej inicjatorzy wywodzą się ze środowiska artystycznego, więc łączą propagowanie krwiodawstwa ze sztuką. Akcja rozgrywa się w Teatrze Studio Buffo i wspierają ją różnorodni artyści. Koncerty, wykłady oraz zajęcia dla dzieci rozpoczną się o godzinie 10 i potrwają aż do wieczora.

Specjalny autobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie stanie przed teatrem o godzinie 11 i do godziny 16 będzie można oddawać w nim krew. Z kolei w godzinach 12 – 19 przedstawiciele Bazy Dawców Komórek Macierzystych Polska oraz Instytutu Hematologii i Transfuzjologii będą czekać w górnym foyer teatru na osoby chcące zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku.

Dokładny program na stronie akcji „Moja krew – Twoja krew”


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI