Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

27 stycznia 2015 in Styl Życia by redakcja

Podróże po Polsce. Gdynia zdaniem blogerów

Pięcioro blogerów na co dzień związanych z Trójmiastem, wyruszyło na gdyńskie szlaki, by pokazać miejsca i wydarzenia mniej oczywiste i popularne, a związane z turystyką, kulturą, lifestylem, sportem i kulinariami. Przez trzy miesiące zbierali informacje, sprawdzali, słuchali i degustowali. Efektem ich pracy jest nowoczesny przewodnik po mieście do pobrania w wersji pdf na urządzenia mobilne.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Każdy z blogerów przygotował ścieżkę po Gdyni zgodną z własnymi zainteresowaniami, więc i bardzo subiektywną. Ich rekomendacje naznaczone są osobowością i temperamentem autorów. Ta różnorodność przekonuje, że w mieście każdy może znaleźć coś dla siebie.

Klaudia Sroczyńska („Dusiowa kuchnia”) przedstawiła szlak kulinarny dla całej rodziny. W przewodniku można znaleźć opisy „smacznych miejsc” w częściach poświęconych m.in. kuchni dla dzieciaków, randce we dwoje i ulubionym miejscom lokalsów.

Ana Matusevic („Jak malowany”) zajęła się gdyńskim lifestylem. Skupiła się na pokazaniu innowacyjnej i modnej Gdyni.

Michał Nowakowski („Róbmy dobrze”) proponuje miejsca i wydarzenia związane z kulturą.

Włodzimierz Machnikowski („Radio Gdańsk na fali”) prezentuje przestrzeń miejską, w której Gdynia uprawia sport.

Ewa Kowalska („iBedeker”) prowadzi w mało znane, ale bardzo urokliwe zakątki, np: Gdynia militarna, widziana z góry, sielska-anielska.

– Gdynia zdaniem blogerów to uzupełnienie naszej oferty turystycznej. Jest to spójne dopełnienie wizerunku Gdyni jako miasta nowoczesnego, otwartego na nowe technologie i trendy. Poza wszystkim jednak, przewodnik pomoże w zaplanowaniu pobytu w Gdyni osobom, którym nie wystarczają utarte ścieżki i chcą poczuć się po trosze odkrywcami – podkreśla Ewa Kosakowska z gdyńskiego magistratu, organizatora akcji.

Przewodnik Gdynia zdaniem blogerów można pobrać na urządzenia mobilne lub do wydrukowania tutaj.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI