Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Pożegnanie Lata w Benihanie w hawajskim stylu!

1 września 2016 in Styl Życia by redakcja
Widowisko, jakiego nie było do tej pory w Warszawie! Coś unikalnego na otarcie łez po kończących się wakacjach, czyli pożegnanie lata w wyjątkowym, hawajskim stylu. Już od 6go do 8go września w Benihanie.

Warszawską restaurację w tym czasie odwiedzą znani na całym świecie kucharze z Hawajów – Kevin Aschlay i Barry Renken. To gwiazdy Benihany, a przy tym królowie teppanyaki show, którzy znani są ze swoich niespotykanych umiejętności. Oprócz gotowania na żywo wyśmienitych japońskich potraw robią dla swoich gości kulinarne show, przy którym tańczą, śpiewają, rzucają nożami, a także żonglują. Niecodzienne teppanyaki show jest niezapomnianym doświadczeniem dla gości, odwiedzających restaurację. Warszawiacy już teraz mogą rezerwować stoliki na event Pożegnania Lata w Benihanie. Podczas tych trzech wieczorów będą mogli zobaczyć na żywo przedstawienie, jakiego do tej pory nie mieli szansy obejrzeć w Polsce!14203021_10207271700370582_885079488_o

Kevin i Barry to artyści, którzy na oczach gości żonglują, rzucają miskami ryżu przy tym tańcząc do porywających, letnich hawajskich rytmów. Umiejętnie kroją w kosteczkę warzywa i rzucają świeżymi składnikami z ręki do ręki, jednocześnie wykonując figury z breakdance.

Takie wyjątkowe doświadczenie zdarza się tylko raz! Z tej okazji warto zarezerwować stolik w Benihanie, spokojnie usiąść ze swoją rodziną i przyjaciółmi, skosztować sake i cieszyć się wyjątkowym show.

Podczas Pożegnania Lata będzie także możliwość spróbowania specjalnego menu – Teppanyaki Menu serwowanego z homarem w cenie 119 zł.

Benihana – to nie tylko japońska kuchnia. To niezapomniane wrażenia!

benihanapoland.com


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI