Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój

22 października 2012 in Praca by redakcja

Znaleźć pracę przez Facebook

Na Facebooku działa szwajcarski star-up, Slip – pasywna aplikacja, która pozwalać znaleźć pracę. Projekt reklamowany jest hasłem „Praca marzeń sama cię znajdzie” .

123rf.com

Slip jest specjalną aplikacją na Facebook, więc można korzystać z niego tylko przez ten serwis społecznościowy. Przy rejestracji należy podać adres e-mail, wykształcenie, doświadczenie, oczekiwania zawodowe. System proponuje także zaproszenie innych zaprzyjaźnionych użytkowników  do korzystania z aplikacji. To wszystko pozwala stworzyć sieć wymiany informacji ułatwiających znalezienie pracy. Rejestracja kończy się zaproszeniem do spokojnego oczekiwania na najlepsze oferty, które same do nas przyjdą.

Aplikację stworzyło czterech programistów ze Szwajcarii. Pomysłodawcą jest twórca systemu przechowywania danych w chmurze, Wuala, absolwent politechniki w Zurychu, Dominik Grolimund. W tej chwili Slip jest nastawiony na oferty pracy dla programistów i projektantów serwisów i stron internetowych, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. W ciągu miesiąca zarejestrowało się w nim ponad milion internautów. Autorzy Slipa chcą przyciągnąć jak najwięcej pracodawców, żeby stworzyć prawdziwy globalny serwis rekrutacyjny. Dla osób fizycznych ma on pozostać darmowy, natomiast przedsiębiorstwa poszukujące pracowników, będą musiały płacić za korzystanie z niego.


Warsztaty Wojciecha Eichelbergera w wersji online

Nie wstydź się wizyty u urologa! Działaj!

Patrząc na wydłużające się kolejki do lekarzy – szczególnie specjalistów – oraz czytając raporty o wydatkach ponoszonych na leki, można dojść do wniosku, że Polacy ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI