Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

22 października 2012 in Praca by redakcja

Znaleźć pracę przez Facebook

Na Facebooku działa szwajcarski star-up, Slip – pasywna aplikacja, która pozwalać znaleźć pracę. Projekt reklamowany jest hasłem „Praca marzeń sama cię znajdzie” .

123rf.com

Slip jest specjalną aplikacją na Facebook, więc można korzystać z niego tylko przez ten serwis społecznościowy. Przy rejestracji należy podać adres e-mail, wykształcenie, doświadczenie, oczekiwania zawodowe. System proponuje także zaproszenie innych zaprzyjaźnionych użytkowników  do korzystania z aplikacji. To wszystko pozwala stworzyć sieć wymiany informacji ułatwiających znalezienie pracy. Rejestracja kończy się zaproszeniem do spokojnego oczekiwania na najlepsze oferty, które same do nas przyjdą.

Aplikację stworzyło czterech programistów ze Szwajcarii. Pomysłodawcą jest twórca systemu przechowywania danych w chmurze, Wuala, absolwent politechniki w Zurychu, Dominik Grolimund. W tej chwili Slip jest nastawiony na oferty pracy dla programistów i projektantów serwisów i stron internetowych, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. W ciągu miesiąca zarejestrowało się w nim ponad milion internautów. Autorzy Slipa chcą przyciągnąć jak najwięcej pracodawców, żeby stworzyć prawdziwy globalny serwis rekrutacyjny. Dla osób fizycznych ma on pozostać darmowy, natomiast przedsiębiorstwa poszukujące pracowników, będą musiały płacić za korzystanie z niego.


Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI